ניהול תוכן: 5 טיפים יעילים במיוחד שיעזרו לכם להתחבר לעוצמה הפנימית ולבנות לעצמכם מיינדסט של הצלחה

ניהול תוכן: 5 טיפים יעילים במיוחד שיעזרו לכם להתחבר לעוצמה הפנימית ולבנות לעצמכם מיינדסט של הצלחה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

האם אתם מרגישים לפעמים שאתם כישלון מהלך ושכל מה שאתם נוגעים בו מתפרק לרסיסים? האם אתם מוקפים באנשים שמסבירים לכם יום אחר יום למה לחלומות שלכם אין סיכוי ומדוע כדאי לכם להסתפק במה שיש ולשמור טוב טוב על מה שכבר השגתם? והאם גם אתם נותנים לעסק צ'אנס "רק עד סוף השנה", לפני שתסגרו אותו… ומחבלים במו ידיכם בכל סיכוי להפוך אותו לסיפור ההצלחה שתמיד חלמתם? במיוחד בשבילכם, העליתי מאמר חדש לבלוג "בת התוכן", ובו 5 טיפים יעילים וקלים ליישום, שיעזרו לכם להתחבר לעוצמה הפנימית שנמצאת בכם (גם אם אתם מרשים לעצמכם לשכוח אותה), ולבנות לעצמכם מיינדסט של הצלחה. כמו שמגיע לכם! אני מזמינה אתכם לקרוא, ליישם ולשתף. בהצלחה!

כמו שכל יזם ובעל עסק בוודאי יודעים (או כדאי שידעו) – מה שמשפיע על ההצלחה שלנו במה שאנחנו עושים זה קודם כל המחשבות שמתרוצצות לנו בין האוזניים. המיינדסט. מכירים את "תחשוב טוב – יהיה טוב"? את "מחשבה בוראת מציאות"? נשמע פשטני להחריד… נכון? עד שלוקחים אחריות ומתחילים לפרק את הקלישאות לצעדים מעשיים… וראו זה פלא… דברים מתחילים להשתנות. בדיוק כמו שרצינו…

אחד הגורמים החזקים ביותר המפרידים בין הצלחה לכישלון הוא המיינדסט שלנו – אותה תוכנה פנימית שמנהלת אותנו. המיינדסט שלנו זה מה שמשפיע אולי יותר מכל על היכולת שלנו להתקדם או להיתקע במקום (או ללכת אחורנית)… זה מה שעושה את ההבדל בין עסק מצליח לעסק מדשדש.

מיינדסט מוכוון הצלחה יכול להיות ההבדל שבין חיים (אישיים ועסקיים) בינוניים, לבין תחושת סיפוק, תוצאות, מוניטין ומעמד של מומחים מובילים בתחום שבו אנחנו פועלים. זה מה שיוצר את השוני באופן שבו אחרים מסתכלים עלינו, רואים אותנו ומבינים את הגדולה שבנו. וגם אנחנו את עצמנו… זה המפתח לשינוי. והשאלה הגדולה, היא, איך יוצרים אותו. איך מסובבים את הגלגלים בראש כך שיקדמו אותנו, יעניקו לנו רוח גבית, ויפתחו בפנינו את הדלתות, שאנחנו – יותר מכל דבר אחר – טרקנו לעצמנו בפרצוף…

ניהול תוכן הוא מתכון לפיתוח מיינדסט של מצליחנים
השבוע נפתח מחזור חדש של קורס "ניהול תוכן למקצוענים". בפועל, קורס "ניהול תוכן למקצוענים" הוא הרבה-הרבה יותר מתוכן ומניהול תוכן. למעשה, זהו קורס להעצמה עסקית, שנותן למשתתפים את כל מה שהם צריכים כדי למנף את הידע המקצועי שלהם לתשתית שיווקית מושכת, מדויקת ואפקטיבית, ועל הדרך – להתחבר לעוצמה הפנימית שלהם, לחזק את הביטחון העצמי העסקי, ולבנות לעצמם מיינדסט של הצלחה.

רוצים גם?
לכבוד פתיחת הקורס, ומתוך עשרות השיחות שניהלתי בחודשים האחרונים עם מועמדים ועם נרשמים לקורס, הכנתי לכם 5 טיפים יעילים וקלים ליישום לפיתוח מיינדסט של הצלחה – שיעזור לכם להתחבר מחדש לעוצמה הפנימית שבכם, ולתת למחשבות החדשות לברוא עבורכם מציאות של מצליחנים – צעד-אחר-צעד.

טיפ יעיל מס' 1 לטיפוח מיינדסט של הצלחה:
תסתכלו למציאות ישר בעיניים

pic-1

אין דרך יעילה יותר לרפות ידיים ולהרגיש כישלון טוטאלי… מאשר לקבוע מטרות לא ריאליות, שגם סופרמן בכבודו ובעצמו לא היה מצליח לעמוד בהן… אצלנו בבית אומרים, את הקשה – אנחנו עושים מיד. הבלתי אפשרי אורך מעט יותר… אבל גם את הבלתי אפשרי צריך לדעת להציב במקום הנכון ובזמן הנכון. הציבו לעצמכם מטרות שיהיו מאתגרות מספיק כדי שיהיה לכם למה לשאוף, אבל לא רחוקות מדי, כך שיגרמו לכם להיכשל בהשגתן שוב ושוב…

תכל'ס – מה עושים?

 • הגדירו לעצמכם כל יום רק 3 יעדים. רשימה ארוכה מדי של יעדים היא מתכון לכישלון
 • במקום למחוק כל יעד שהושג – עשו לידו וי. אתם רוצים לראות את העשייה. לא למחוק אותה!
 • תנו לעצמכם טפיחה כתובה על השכם על כל יעד שהושג. מגיע לכם! 

זכרו: הגדרת מטרות ויעדים להגשמה חיונית להתקדמות ולחוויית ההצלחה, כל זמן שהן ניתנות לביצוע. אם אתם לא מצליחים לעמוד ביעדים – אולי כדאי לעשות הערכה מחודשת ולחבר את המטרות מעט טוב יותר למציאות.

טיפ יעיל מס' 2 לטיפוח מיינדסט של הצלחה:
הציבו לעצמכם יעדים מאתגרים 

pic-2

מה שבא בקלות – באותה הקלות ייעלם. זה נכון בחיזור, וזה נכון לא פחות בעסקים ובתפיסת ההצלחה שלנו. כשאנחנו משיגים את היעדים שהגדרנו לעצמנו בקלות רבה מדי – זה מפסיק להיות מעניין וזה לא באמת מקדם אותם קדימה. להיפך, הישגים שבאים בקלות רבה מדי עלולים אפילו לגרום לנו להשתעמם, לאבד עניין, או לחלופין – להרגיש תקועים.

תכל'ס – מה עושים?

 • הגביהו את הרף. אם אתם מרגישים שאתם אוכלים יעדים לארוחת בוקר – הגדילו את הרשימה, בזהירות
 • אתגרו את עצמכם ביעדים משמעותיים יותר
 • הקפידו להיות כל הזמן עם יד על הדופק!

לכל אחד יש ימים טובים יותר וטובים עוד יותר. היו קשובים לעצמכם ולסביבה, והקפידו למנן את רף היעדים בהתאם למציאות המשתנה. תנו לעצמכם צל"ש על היכולת להתאים את היעדים והמטרות לנסיבות.

טיפ יעיל מס' 3 לטיפוח מיינדסט של הצלחה:
תנו לעצמכם להתרפק על החלומות שהגשמתם

pic-3

חלומות בהקיץ הם אחד החסמים הכי גדולים לחשיבת הצלחה. יש רק חסם אחד שהוא גדול יותר: לתת לעצמכם להתנתק מהחלומות… וולט דיסני אמר: אם אתם יכולים לחלום על זה – אתם יכולים לעשות את זה, והוא בהחלט מבין דבר או שניים בהגשמת חלומות… גם אתם. אבל אם לא תרשמו – יהיה לכם הרבה יותר קשה להיזכר ולהתחבר.

תכל'ס – מה עושים?

 • הכינו לעצמכם רשימה של כל החלומות שכבר הגשמתם – קטנים כגדולים
 • בכל פעם שאתם מרגישים תקועים או שליליים – לכו לרשימה והיזכרו בחלומות שכבר הגשמתם
 • הזכירו לעצמכם למה זה היה לכם חשוב, כמה זה היה מאתגר ו… הי… עשיתם את זה!!!

היכולת לחלום ולהגשים חלומות היא מתנה ענקית, השמורה לנחושים ולאמיצים. שימו את רשימת החלומות שהובילו אתכם למקום שבו אתם נמצאים, במקום נגיש וזמין. זה לא מובן מאליו. יש לכם סיבה טובה לגאווה!

טיפ יעיל מס' 4 לטיפוח מיינדסט של הצלחה:
הקיפו את עצמכם באנשים חיוביים ואופטימיים

pic-4

העולם מלא בזוללי אנרגיה, שואבי זמן ושליליסטים כרוניים. ברוב המקרים הם לא מתכוונים לרע. הם רק רוצים בטובתנו… הם חייבים להגן עלינו… אבל בדרך, הם בעצם מלבישים עלינו את הפחדים והתסכולים שלהם… או שההצלחה שלנו מאיימת עליהם…  או שהם סתם מקנאים… הבעיה היא, שחשיבה שלילית מדבקת.

תכל'ס – מה עושים?

 • אם אפשר – תופסים מרחק ומנתקים מגע
 • אם אי אפשר (לעתים, הקרובים אלינו ביותר הם המרפים את ידינו יותר מכל) – תופסים לשיחה ומציפים
 • מחפשים את האנשים החיוביים והמחזקים, ומהדקים את הקשרים איתם.

חשיבה חיובית טובה לבריאות ונפלאה להערכה העצמית שלכם. הקיפו  את עצמכם באנשים נלהבים ואופטימיים, ותנו לעצמכם להידבק בהתלהבות וביכולת שלהם לראות תמיד את חצי הכוס המלאה.

טיפ יעיל מס' 5 לטיפוח מיינדסט של הצלחה:
האמינו בעצמכם וביכולות שלכם

pic-5

לפעמים, אנחנו האויב הכי גדול של עצמנו, ולמרות כל ההישגים, היכולות והמעלות הרבות – אנחנו פשוט לא מאמינים בעצמנו ובכישרונות שלנו. יש לזה הרבה סיבות ואנחנו לא ניכנס אליהן עכשיו, כי מה שחשוב באמת, זה להיפטר מכל האמונות המגבילות והקולות המייאשים בראש, ולהתחיל להעריך את עצמנו ואת הכישורים המדהימים שלנו.

תכל'ס  –  מה עושים?

 • הכינו רשימה של כל מה שאתם יודעים לעשות הכי טוב בעולם
 • עכשיו, הוסיפו לרשימה את שמותיהם של האנשים שכבר נעזרו בכישורים הנפלאים שלכם
 • עדיין זקוקים לחיזוק? התקשרו אליהם ובקשו שיספרו לכם למה הם בחרו דווקא בכם.

לפעמים, כל מה שאנחנו צריכים זה מלה טובה – להיזכר כמה אנחנו טובים במה שאנחנו עושים, ואיך אנחנו עוזרים לאנשים שזקוקים לעזרה, כדי להתמלא מחדש באנרגיות טובות ולהתחבר למיינדסט של הצלחה.

לסיכום:
קלישאות או לא, כמו שיכולתם ללמוד מהמאמר, בכל אחד מאיתנו טמונה עוצמה פנימית שהרבה פעמים אנחנו מזניחים ושוכחים, ונותנים לעצמנו להיכנע לקולות השליליים ולמציאות הלא קלה שסביבנו. זה נכון ברמה אישית. זה נכון ברמה הלאומית. זה נכון לא פחות ברמה העסקית. לפעמים, כל מה שאנחנו צריכים זה מישהו שמאמין בנו, כדי להחזיר לעצמנו את הניצוץ ולרוץ קדימה.

זה מה שכתבה לי אפרת וינשטיין, בוגרת מחזור מאי 2015 של קורס ניהול תוכן למקצוענים": "… בזכות הקורס הביטחון העסקי שלי גדל והתוצאה היא שבשבועות האחרונים אני מקבלת הרבה יותר פניות מלקוחות… "… והיא לא היחידה. האמינו בעצמכם, אתגרו את עצמכם, והקיפו את עצמכם באנשים שמאמינים בכם. הצלחה היא לא מקרה. הצלחה היא סטייט אוף מיינד.

עכשיו תורכם:
מה אתם עושים כדי לקום בבוקר עם חיוך ועם תחושה של ניצחון והישגיות? אנא, רשמו את תגובותיכם למטה, כדי שכולנו נוכל ללמוד ולצמוח.

הצעד הבא שלכם להצלחה
אחד הדברים האופייניים לאנשים מצליחים, הוא יישום מהיר של ידע ומיומנויות. מצליחנים לא דוחים, לא מזניחים ולא שמים בצד. הם דוהרים קדימה, מטמיעים, מיישמים ומתקדמים. גם אתם יכולים:
אהבתם? שתפו את הטיפ עם החברים. רוצים עוד? הורידו עכשיו את "המדריך השלם לניהול תוכן למקצוענים" – לגמרי בחינם.
ניהול תוכן הוא הדרך הכי יעילה למנף את הידע המקצועי שלכם לתשתית שיווקית מושכת, מדויקת ואפקטיבית, לחזק את הביטחון העצמי העסקי, ולבנות לעצמכם מיינדסט של הצלחה. הקליקו עכשיו על הקישור, והתחילו ליישם ולהתקדם:
https://n.sendmsg.co.il/Minisites.aspx?p=31684-791593056-691

בהצלחה!

עידית נעמן

עידית נעמן

עידית נעמן מלמדת עסקים לשווק ולהגיע ללקוחות הנכונים בעזרת תוכן. עסקים שאין להם היום תשתית שיווקית און ליין, מפסידים כסף! תכניות הליווי שפיתחתי - יעזרו גם לך להקים במהירות תשתית אוטומטית לשיווק ומכירה, ולטפח עסק משגשג וביטחון כלכלי - בלי לצאת מהבית. לגישה בחינם למיני קורס "שיווק בחיוך" שיגלה לך מה באמת מניע את השיווק הדיגיטלי ואיך לתכנן תשתית שיווקית לעסק, צעד-אחר-צעד - לוחצים עכשיו על הקישור "גם אני רוצה להצליח ולהרוויח".

אז מה חשבת?...

הגעת למקום הנכון!

שלום, עידית כאן. שמחה שהגעת! 

הקמתי את בלוג "דרך התוכן" בשנת 2009, במטרה לחלוק אתך את הידע והניסיון הרחב שצברתי – כעיתונאית, כנלפיסטית וכמנטורית שיווקית.

מזמינה אותך לקרוא, ליישם וכמובן – לשתף!  

פוסטים אחרונים

החתול משה התעורר מבואס. היום הוא יום הולדתו, ואף חבר לא הגיע לברך. "רוצה לחגוג את יום הולדתך? במקום לשבת סתם עצוב – תזמין את השמחה", מציעה לו רות, חברתו הטובה, ושניהם יוצאים ביחד למסע קסום בעקבות המחשבות והמעשים שמחזירים לחתול משה את החיוך…
כל הפרטים – בלחיצה על הכפתור 

כמו שכבר בוודאי הבנתם, כתיבה היא כוס התה הכי-הכי שלי. תכל'ס, כל החיים…
אבל ברגע שהפכתי לסבתא, חיברתי לכתיבה את כישורי האימון והנלפ שרכשתי בדרך, יחד עם אהבת האיור ששמרתי שנים רבות במגירה והקמתי את 1001books.co.il
הוצאת ספרים שמתמקדת בספרי העצמה ואימון לפעוטות וילדים. 

במקום להמציא בכל פעם את הגלגל ולבזבז זמן יקר על כתיבת מאמר ארוך מדי, מבולבל ולא שיווקי, רכשו עכשיו את קובץ תבניות המאמרים המוכנות שלי, שיעזרו לכם לכתוב מאמרים מקצועיים איכותיים ושיווקיים – בחצי שעה ואפילו פחות. הקובץ כולל הדרכה מעשית ליישום התבניות + הדרכה לשילוב של כתיבה שיווקית.

תבניות לכתיבת מאמרים

שיווק באמצעות תוכן מתבסס על תוכן רלבנטי, שפונה לדמות לקוח ספציפית ונותן לה מענה מותאם. הלקוח הזה הוא לקוח החלומות שלך וכדי להפיק מהתוכן את התוצאות הרצויות – חשוב שתדעי מיהו, מה מאפיין אותו, מה חשוב לו ומה הוא מחפש. כל אלה ועוד – בקורס הדיגיטלי "לקוח החלומות" שיוביל אותך אל הלקוח האידיאלי שלך ב-5 צעדים קצרים וממוקדים.

מיני קורס לקוח החלומות

סדנה דיגיטלית מעשית שבה אני מובילה אותך צעד-אחר-צעד לכתיבת 6 סוגי המאמרים המבוקשים ביותר ברשת – כולל 3 בונוסים מגבירי תוצאות לאיתור מילות המפתח הנכונות, לבניית תמונה מלווה למאמרים ולהפצה אפקטיבית שתזרים למאמרים עוד ועוד קוראים מעוניינים.

מישהו לכתוב איתו

למעבר לקורס החינמי שיגלה לך מה באמת מניע את השיווק הדיגיטלי ואיך תוכלי לתכנן תשתית תוכן שתזרים לעסק שלך לקוחות על אוטומט - מוזמנת למלא את הפרטים.

הפרטים שמסרת שמורים ובטוחים והם ישמשו אותי כדי לחלוק אתך ידע מועיל להצלחתך!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן