כתיבת תוכן: הדרך המהירה ביותר לנוכחות תוכן מסיבית (והגדלת כמות הפניות מלקוחות פוטנציאליים)

כתיבת תוכן: הדרך המהירה ביותר לנוכחות תוכן מסיבית (והגדלת כמות הפניות מלקוחות פוטנציאליים)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כבר הבנו שתוכן יכול להיות הכלי השיווקי הכי יעיל בעסק. והבנו גם למה ואיך לייצר תוכן נכון. היום אני רוצה להראות לכם איך לייצר את התוכן בצורה חכמה, שתחסוך לכם המון זמן, אך בה בעת תסייע לכם לייצר נוכחות תוכן מסיבית און ליין. המדד להצלחה? כשפתאום יתחילו להגיד לכם: “בוא’נה, רואים אותך בכל מקום”. כי תכל’ס, אין שום סיבה בעולם לייצר את כל התוכן הדרוש לשיווק העסק שלכם, שוב ושוב ושוב מהמילה הראשונה. במאמר שלפניכם תגלו את השיטה שמאפשרת למשווקי התוכן הגדולים בעולם לייצר את הנוכחות שהפכה אותם לגורואים מובילים בתחומם. מוזמנים לקרוא, להגיב ולשתף.

במקום לשבור את הראש כל פעם מחדש, והרבה מדי פעמים לייצר תוכן שלא באמת ראוי לקריאה והתייחסות, אני רוצה להציע לכם את השיטה שבה משתמשים משווקי התוכן הגדולים כשהם רוצים לתת לתוכן המעולה שלהם תהודה מקסימלית. והשיטה היא: למנף את התוכן האיכותי שלכם ולהפיק את המקסימום מכל מהלך של כתיבה על מנת לייצר נוכחות תוכן מסיבית.

מה זה אומר?

זה אומר לקחת תוכן קיים, ורצוי תוכן שאתם גאים בו, שבאמת השקעתם בו ידע וערך, ולמנף אותו לתוכן נוסף – ועדיין מקורי ובעל ערך משל עצמו. אפשר להגיד, שזה כמו להלביש את התוכן הקיים בבגדים חדשים.

למה למנף?

הסיבה העיקר למנף תוכן היא חסכון בזמן. מינוף תוכן הוא קיצור דרך מעולה ויעיל ליצירת תוכן. כולנו יודעים, שתהליך התכנון והכתיבה של התוכן הראשוני, אורך זמן לא מבוטל (ואנחנו לא רוצים בשום אופן, לא לוותר על הזמן הזה, ולא לקצר את הזמן הזה – כי זה הבסיס לתוכן איכותי ובעל ערך, באמת). אבל… והנה האבל הגדול… מינוף אותו תוכן, שתכננתם היטב וטרחתם על בנייתו, לתכנים נוספים, מאפשר לכם בסופו של יום לקבל יותר תוכן (ויותר תוצאות) מהתוכן שיצרתם מלכתחילה.

לא כל תוכן מתאים למינוף, אבל…

הטיפים משנה שעברה, בהם חלקתם עם הקוראים שלכם מידע על איך לעשות לא חשוב מה, עדיין תקפים גם השנה. לכאורה, אין מה לגעת בהם. זה מה שנקרא “תוכן ירוק עד”, מפני שהוא לא קשור לזמן מסוים או לנסיבות ספציפיות, והוא תמיד שימושי לקוראים שלכם, שיכולים להמשיך וליהנות מהמידע שסיפקתם להם, כמו שסיפקתם להם אותו.

אבל… גם תוכן ירוק עד, יכול ללבוש צורה חדשה (בגדים חדשים, זוכרים?), ובדרך זו למשוך תשומת לב מחודשת וקהל קוראים חדש. בואו נראה כיצד.

דרכים למינוף תוכן

יש אינספור דרכים למנף תוכן:

  • ניתן, למשל, לשכתב מאמרים ישנים ולהדגיש בהם נושאים שונים מאלה שעמדו במרכז בעבר
  • איך עושים את זה בקלות? בין היתר על ידי שימוש במגוון תבניות תוכן, שלתוכן פשוט מחברים את הרעיונות או המידע. הכי פשוט בעולם.
  • אפשר למנף תוכן בין פלטפורמות שונות:
  • תוכן מבוסס טקסט יכול להיות בסיס מצוין לסרטון וידיאו, נקודות לדיון בפודקאסט, ראיון, וובינר או כל דרך אחרת להציג את המידע בפני קהל המטרה שלכם.
  • באופן דומה, גם תוכן לא טקסטואלי יכול לעבור הסבה לפורמטים מבוססי טקסט, ולהרחיב את מעגל הנחשפים.

האם מינוף תוכן הוא באמת תוכן מקורי?

האם מינוף תוכן עדיין ראוי לתואר “תוכן מקורי”? הרי בסופו של יום, בסך הכל לקחתם תוכן קיים והלבשתם אותו בלבוש חדש…

והתשובה היא… שתוכן ממונף הוא תוכן מקורי, אם וכאשר עושים את זה כמו שצריך… והדרך לעשות את זה נכון היא לשנות את התוכן המקורי בצורה כזאת, כך שיהיה שונה לגמרי ממה שהיה מלכתחילה, ויוסיף ערך חדש לקוראים.

לא לכותבים בלבד

מינוף תוכן איכותי מועיל לא רק ליוצרי התכנים, כמותכם, אלא גם לקהל שלכם. הסיבה היא, שהוא מציג את המידע בדרך חדשה, שיכול מאוד להיות שהם מעדיפים אותה על פני הפורמט שזו השתמשתם קודם לכן. כך, למשל, יש אנשים שמעדיפים לצפות בווידיאו ולא לקרוא טקסט כתוב. עבורם, מינוף של טקסט לסרטון וידיאו – הוא הקלה גדולה. ולהיפך. יש אנשים שמעדיפים להדפיס חומר כתוב ולקרוא בנוחות הספה, במקום לשבת מול מסך המחשב ולצפות בסרטון וידיאו, מתחילתו ועד סופו.

בשורה התחתונה:

מינוף תוכן חכם, מאפשר לנו לקצר משמעותית את הזמן הדרוש לנו ליצירת נוכחות תוכן אפקטיבית און ליין, ובה בעת, מאפשר לנו להגיע ליותר לקוחות פוטנציאליים, על ידי שילוב של פלטפורמות שונות וסגנונות שונים – המתאימים ליותר קהלים, טעמים והעדפות של צריכת תוכן.

כל מהלך תוכן עסקי מתחיל מהבלוג העסקי

לא משנה מה תעשו עם התוכן שלכם בהמשך, ואיך וכיצד תמנפו אותו להגברת הנוכחות און ליין, נקודת ההתחלה הנכונה והיעילה ביותר, היא תמיד הבלוג העסקי שלכם. זה הבית. זה לב הפעילות. זה המקום שממנו אתם יכולים לשלוח את התוכן לעולם. וזה המקום שאליו אתם מזמינים את הקוראים להגיע, כדי להפוך אותם מקוראים לקונים.

הערב, בשעה 21:00, אני עומדת לקיים הדרכה מיוחדת און ליין, שבה תוכלו להבין כל מה שרציתם לדעת על בלוג עסקי ולא היה לכם (עד היום) את מי לשאול. ההדרכה היא חינמית, אבל כדי שנוכל לשמור לכם מקום בכיתה הווירטואלית – יש להירשם מראש.

לקבלת כל הפרטים על ההדרכה, וכדי להבטיח את מקומכם בהדרכה שתלמד אתכם איך להקים ולנהל בלוג עסקי מושך לקוחות – לחצו על הקישור, עכשיו:

 

עידית נעמן

עידית נעמן

עידית נעמן מלמדת עסקים לשווק ולהגיע ללקוחות הנכונים בעזרת תוכן. עסקים שאין להם היום תשתית שיווקית און ליין, מפסידים כסף! תכניות הליווי שפיתחתי - יעזרו גם לך להקים במהירות תשתית אוטומטית לשיווק ומכירה, ולטפח עסק משגשג וביטחון כלכלי - בלי לצאת מהבית. לגישה בחינם למיני קורס "שיווק בחיוך" שיגלה לך מה באמת מניע את השיווק הדיגיטלי ואיך לתכנן תשתית שיווקית לעסק, צעד-אחר-צעד - לוחצים עכשיו על הקישור "גם אני רוצה להצליח ולהרוויח".

אז מה חשבת?...

הגעת למקום הנכון!

שלום, עידית כאן. שמחה שהגעת! 

הקמתי את בלוג “דרך התוכן” בשנת 2009, במטרה לחלוק אתך את הידע והניסיון הרחב שצברתי – כעיתונאית, כנלפיסטית וכמנטורית שיווקית.

מזמינה אותך לקרוא, ליישם וכמובן – לשתף!  

פוסטים אחרונים

החתול משה התעורר מבואס. היום הוא יום הולדתו, ואף חבר לא הגיע לברך. “רוצה לחגוג את יום הולדתך? במקום לשבת סתם עצוב – תזמין את השמחה”, מציעה לו רות, חברתו הטובה, ושניהם יוצאים ביחד למסע קסום בעקבות המחשבות והמעשים שמחזירים לחתול משה את החיוך…
כל הפרטים – בלחיצה על הכפתור 

כמו שכבר בוודאי הבנתם, כתיבה היא כוס התה הכי-הכי שלי. תכל’ס, כל החיים…
אבל ברגע שהפכתי לסבתא, חיברתי לכתיבה את כישורי האימון והנלפ שרכשתי בדרך, יחד עם אהבת האיור ששמרתי שנים רבות במגירה והקמתי את 1001books.co.il
הוצאת ספרים שמתמקדת בספרי העצמה ואימון לפעוטות וילדים. 

במקום להמציא בכל פעם את הגלגל ולבזבז זמן יקר על כתיבת מאמר ארוך מדי, מבולבל ולא שיווקי, רכשו עכשיו את קובץ תבניות המאמרים המוכנות שלי, שיעזרו לכם לכתוב מאמרים מקצועיים איכותיים ושיווקיים – בחצי שעה ואפילו פחות. הקובץ כולל הדרכה מעשית ליישום התבניות + הדרכה לשילוב של כתיבה שיווקית.

תבניות לכתיבת מאמרים

שיווק באמצעות תוכן מתבסס על תוכן רלבנטי, שפונה לדמות לקוח ספציפית ונותן לה מענה מותאם. הלקוח הזה הוא לקוח החלומות שלך וכדי להפיק מהתוכן את התוצאות הרצויות – חשוב שתדעי מיהו, מה מאפיין אותו, מה חשוב לו ומה הוא מחפש. כל אלה ועוד – בקורס הדיגיטלי “לקוח החלומות” שיוביל אותך אל הלקוח האידיאלי שלך ב-5 צעדים קצרים וממוקדים.

מיני קורס לקוח החלומות

סדנה דיגיטלית מעשית שבה אני מובילה אותך צעד-אחר-צעד לכתיבת 6 סוגי המאמרים המבוקשים ביותר ברשת – כולל 3 בונוסים מגבירי תוצאות לאיתור מילות המפתח הנכונות, לבניית תמונה מלווה למאמרים ולהפצה אפקטיבית שתזרים למאמרים עוד ועוד קוראים מעוניינים.

מישהו לכתוב איתו

למעבר לקורס החינמי שיגלה לך מה באמת מניע את השיווק הדיגיטלי ואיך תוכלי לתכנן תשתית תוכן שתזרים לעסק שלך לקוחות על אוטומט - מוזמנת למלא את הפרטים.

הפרטים שמסרת שמורים ובטוחים והם ישמשו אותי כדי לחלוק אתך ידע מועיל להצלחתך!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן