ניהול תוכן להעצמה אישית ועסקית

קורס ניהול תוכן דיגיטלי הוא הפתרון היעיל ביותר לעסקים קטנים ועצמאים שמרגישים אבודים בתוך ים האפשרויות של העולם הדיגיטלי ומתקשים לבחור במענה הנכון והמתאים לצורכי השיווק וליכולות שלהם. בקורס אני מלווה אתכם יד ביד, החל מדיוק הזהות העסקית והגדרת הלקוח האידיאלי עבורכם, דרך כתיבת כל התוכן הדרוש ליצירת חשיפה מיטבית בדיוק המקומות הנכונים לכם, ועד לבניית תשתית מלאה לשיווק ומכירה - שמאפשרת לכם להפוך את התוכן לתוצאות בקופה בצורה מתוכננת ושיטתית. והכל - תוך 3 חודשים בלבד!

דמיינו לעצמכם… 

שלושה חודשים מעכשיו יש לכם באוויר אתר שיווקי מרהיב, עם בלוג עסקי לתפארת שיש בו כבר 2 מאמרים שיווקיים מעולים, ויש לכם שיטה פשוטה וקלה להזרים את הקוראים הנכונים לבלוג שלכם, בדיוק כמו שגוגל אוהבת…  

שלושה חודשים מעכשיו יש לכם גם משפך שיווקי מדויק, שמאפשר לקוראים המתעניינים שמגיעים לאתר שלכם – להתחבר אליכם בעזרת מדריך חינמי קצר ולעניין, שעונה בדיוק על מה שהם מחפשים ומאפשר להם להצטרף לקהילת העוקבים שלכם, בדרך להפוך ללקוחו …

רק שלושה חודשים מעכשיו יש לכם פס ייצור אוטומטי ללידים, שאתם משקיעים לתוכו זמן ומחשבה, מצדו האחד, והוא מייצר לכם בצד השני לקוחות משלמים, בצורה שיטתית ומתוכננת, שמאפשרת לכם לשלוט בהכנסות ולהגדיל את הרווחיות…

ועכשיו תשאלו את עצמכם: איך תבחרו קורס ניהול תוכן דיגיטלי שבאמת יוביל אתכם לשם!

קורס ניהול תוכן דיגיטלי

3 שאלות שיעזרו לכם לבחור קורס ניהול תוכן דיגיטלי שמתאים לעסקים קטנים ולעצמאים

שאלה # 1 – האם הקורס מותאם לצרכים שלכם כעסקים קטנים ועצמאים?

למה זה כל כך חשוב? מפני שכבעלי עסק קטן או עצמאים, מה שהכי חשוב לכם, זה שהקורס ידבר על עולם התוכן שלכם, ויהיה מותאם ליכולות שלכם ולצרכים שלכם.

וזה חשוב במיוחד, מפני שהעולם הדיגיטלי מציע אינספור ערוצים ואפשרויות חשיפה… העניין הוא שחלק גדול מהם מתאים בעיקר לחברות וארגונים גדולים, עתירי תקציב וכוח אדם, ולא לעסקים קטנים ועצמאים, שנאבקים על כל גרוש ולא יכולים להרשות לעצמם לזרוק כסף על ערוצי שיווק אופנתיים, רק בגלל שהם נראים טוב בסיליבוס של הקורס… 

עם יד על הלב: הזמן שלכם יקר ומוגבל, ואתם רוצים לוודא שהקורס ייתן לכם אך ורק את הכלים הכי מעשיים והכי מדויקים לכם, שבאמת יאפשרו לכם להתקדם ולהפיק מהקורס את מירב התועלת. 

כלל אצבע חשוב: חפשו קורס שנותן לכם מענה שלם לצורכי השיווק, מהתכנון ועד למכירה. 

2

שאלה # 2 – האם תכנית הלימודים מתחשבת באילוצים שלכם כעסק קטן?

למה זה כל כך חשוב? מפני שכבעלי עסק קטן או עצמאי, מה שהכי חשוב לכם, זה שהקורס ייתן מענה לצרכים הייחודיים שלכם כעסק של אדם אחד או שניים, שבסך הכל רוצה לייצר מקסימום חשיפה במינימום עלויות, התעסקות וזמן.   

עם יד על הלב: לעסקים קטנים אין שום סיבה לשפוך כסף על לוגואים יקרים או סלוגנים מתוחכמים. כעסקים קטנים ועצמאים אתם זקוקים לפתרונות ענייניים שיאפשרו לכם למנף את הידע המקצועי שלכם, למצוא את הקול האותנטי שלכם, להשתמש בערוצים הדיגיטליים כדי לעזור ולהעשיר את הלקוחות בצורה ישירה, עניינית ואמפטית, ולתת למקצועיות שלכם לדבר. 

כלל אצבע חשוב: אתם רוצים למצוא קורס ניהול תוכן דיגיטלי ששם את הדגש על יישום אפקטיבי של כלים אינטרנטיים חינמיים, ומלמד אתכם איך לעשות בהם שימוש מיטבי לאורך זמן, כדי להפוך לאוטוריטה מבוקשת בתחומכם, גם מבלי להשקיע תקציבי עתק על פרסום ממומן.

שאלה # 3 – האם הקורס מקנה ידע תיאורטי או גם התנסות מעשית?

למה זה כל כך חשוב? מפני שכבעלי עסק קטן או עצמאי, מה שהכי חשוב לכם, זה שתהיה לכם הזדמנות בקורס לעשות את העבודה שצריך, הלכה למעשה, עם ליווי צמוד והדרכה מקדמת.

וזה חשוב במיוחד, מפני שברוב המקרים, כבר עשיתם בלי סוף סדנאות, ימי עיון, מפגשים וקורסים, שמילאו אתכם בטונות של ידע תיאורטי, אבל כשניסיתם ליישם את ההנחיות בבית – גיליתם שיש פער אדיר בין המילים למעשים, לא הצלחתם להפוך את ההסברים התיאורטיים לתוצרים שרציתם… ושוב ושוב נשארתם עם כיסים ריקים ובלי התוצאות שציפיתם להשיג…

עם יד על הלב: כשאתם בוחרים קורס ניהול תוכן דיגיטלי – אתם רוצים קורס שיאפשר לכם לעשות ולהתנסות, לשאול שאלות ולקבל תשובות בגובה העיניים ובשפה שאתם מבינים. אתם רוצים שיעזרו לכם להתקדם בקצב שלכם, ושיתנו מענה מותאם לצרכים שלכם כבעלי עסקים קטנים. 

כלל אצבע חשוב: חפשו קורס שעוזר לכם לבנות את תשתית ניהול התוכן שלכם – הלכה למעשה.

רגע... רגע... עוד משהו קטן, אבל שווה...

לפני שניפרד – אני מזמינה אתכן

לעשות עוד 3 דברים חשובים

לקרוא מה מספרים בוגרי קורס ניהול תוכן למקצוענים – "אלופי התוכן" על הצמיחה שחוו הודות לתשתית שהקימו בקורס תוך 3 חודשים.
סיפור ההצלחה הבא יכול להיות שלכן…

להירשם עכשיו למיני קורס "שיווק בחיוך" כדי לגלות איך באמת עובד השיווק הדיגיטלי ולהתחיל לתכנן את משפך התוכן השיווקי שיוביל אליכן את הלקוחות – במתנה ממני!

להצטרף עכשיו לקהילת "עצמאים כותבים" בפייסבוק, שבה תמצאו טיפים והדרכות בנושא כתיבת תוכן, שיווק באינטרנט, שכנוע והשפעה, וכל מה שחשוב להצלחתכן.

להיות מומחית. להיות מותג. להיות מי שנולדת להיות!

לדרך התוכן שתוביל גם אותך אל קדמת הבמה
צרי קשר או התקשרי עכשיו:
054-6617757