הדרכות וידיאו לניהול תוכן דיגיטלי

תוכן אליפות

הדרכות וידיאו לניהול תוכן דיגיטלי

נרשמים לקורס "שיווק בחיוך"

ומתחילים לתכנן יחד אתי את תשתית התוכן 

שתזרים אליכם יותר לקוחות משלמים – בצורה יציבה ומתמשכת!

ההרשמה בחינם

קורס שיווק בחיוך

הדרכות וידאו לניהול תוכן דיגיטלי יעזרו לכם ליצור חשיפה אפקטיבית און ליין ולהגיע ללקוחות הנכונים לכם.

ניהול תוכן דיגיטלי הוא החיבור הלכה למעשה, בין התכנון, הכתיבה וההפצה של תוכן לשיווק העסק, בערוצי השיווק הדיגיטליים השונים, במטרה ליצור חשיפה אפקטיבית און ליין, להגיע ליותר לקוחות ולהגדיל את הרווחיות העסקית. לא מצאתם הדרכת וידיאו שמתאימה לצרכים שלכם? מוזמנים להשאיר לי הודעה בדף “צרו קשר”, כדי שאוכל להכין הדרכות וידיאו נוספות שיסייעו לכם בניהול התוכן הדיגיטלי שלכם. תודה ובהצלחה! 

איך לכתוב ברכה לראש השנה לכל השנה

בהדרכה מס’ 24 תלמדו איך לכתוב ללקוחות וללקוחות פוטנציאליים ברכה אישית לראש השנה, ולשלב בה ערך מוסף שיגרום ללקוחות שלכם לשמור אותה קרוב אליהם ולזכור אתכם לטובה לאורך כל השנה. 

למה אני לא באינסטגרם וגם לכם אין סיבה

הדרכה מס’ 23 תיתן לכם 2 כללי אצבע סופר חשובים בדרך לקבל החלטה מושכלת באיזה ערוצי שיווק באמת מתאים לכם להיות, במקום לרוץ אחרי העדר, לתת ל-FOMO לנהל אתכם, ולבזבז זמן יקר והרבה אנרגיות – שלא לצורך! 

איך לזרום בכיף עם הכתיבה לשיווק העסק 

הדרכה מס’ 22 תצייד אתכם ב-2 כלים מעולים שיעזרו לכם להתגבר על הקול המחליש של “המבקר הפנימי”, שמונע מכם לכתוב את התוכן החיוני לשיווק העסק, על מנת לכתוב את התוכן המתאים ולהגיע ללקוחות שמחכים לכם. 

איך לכתוב גם אם אתם לא יודעים לכתוב

בהדרכה מס’ 21 תגלו איך אפשר לעקוף את מחסום ה”לא יודעים לכתוב” שמונע מכם לכתוב ולהפיץ תוכן לשיווק העסק, בעזרת 3 כלים פשוטים ויעילים, שיאפשרו לכם להיעזר בידע וביכולות שלכם כדי למשוך לקוחות נכונים. 

איך להיפטר מהמיתוס שתוקע את השיווק

בהדרכה מס’ 20 תגלו מהו המיתוס הכי מעצבן שתוקע את השיווק שלכם ומונע מכם להגיע אל קהל המטרה שמחכה לכם, למנף אותם ללקוחות משלמים ולעזור להם, ואיך לפתור את הבעיה אחת ולתמיד – בלי להזיע.

איך לשמור על קשר עם הלקוחות בלי להזיע

הדרכה מס’ 19 תגלה לכם 5 קיצורי דרך שיעזרו לכם להגיע ולשמור על קשר עם הרבה יותר לקוחות גם בקיץ – בלי להזיע, ואפילו לנצל את החוויות הייחודיות של החופשה כדי לייצר תוכן רענן, שונה ומעניין  מחוץ לקופסה. 

איך להפוך סיפור מהחיים למאמר מעצים

הדרכה מס’ 18 פותחת את הדרכות התוכן של הקיץ עם תבנית תוכן שתאפשר לכם להפוך כל סיפור מהחיים למאמר שיווקי מעצים, במטרה שתוכלו גם להמשיך לכתוב ולשווק, וגם ליהנות מחופשת הקיץ עם הילדים והמשפחה.

מה ההבדל בין תוכן לשיווק באמצעות תוכן

בהדרכה מס’ 17 תגלו מה הסיבה שבכלי עסקים בכל העולם הפכו ליצרני תוכן, מה ההבדל בין תוכן לשיווק באמצעות תוכן, ומה 5 הדברים  שחייבים להיות בתוכן שלכם כדי שהוא יוכל למשוך אליכם לידים ולקוחות.

4 הקלפים המנצחים לשנת 2018 רווחית

הדרכה מס’ 16 מתווה תכנית פעולה מעשית לבניית משפך שיווקי מבוסס תוכן, שיאפשר לכם להפוך תוכן לתוצאות בקופה, לסיים את שנת 2018 עם הרבה יותר לקוחות ועם גידול משמעותי ברווחיות העסק.

איך לבנות ספירלת תוכן אוטומטית לשיווק

הדרכה מס’ 15 מתמקדת בשאלה איך לעשות שימוש אפקטיבי ב-4 סוגי התוכן כדי להתניע את המשפך השיווקי ולבנות ספירלת תוכן שמזרימה לידים ולקוחות 24/7 ומייצרת עוד ועוד הכנסות בצורה שוטפת ויציבה.

איך מזרימים לקוחות חדשים לעסק ע”י תוכן

הדרכה מס’ 14 מתמקדת בשאלה מהם 4 סוגי התוכן שחייבים להיות בתמהיל השיווק של כל עסק דיגיטלי, כדי לתמוך במשפך שיווקי שמאפשר להזרים לעסק לקוחות חדשים ולהגדיל את ההכנסות בצורה יציבה ועקבית.

 

איך שמים את הלקוח במרכז התוכן

הדרכה מס’ 13 מתמקדת בשאלה איך לכתוב תוכן ששם את הלקוחות במרכז, ולמה זה הדבר החשוב ביותר להצלחת הפעילות השיווקית שלכם, בדרך להפוך יותר קוראים ללקוחות משלמים ומרוצים.

כמה עולה אתר שיווקי ומה חייב להיות בו

הדרכת תוכן 12 מתמקדת בשאלה כמה עולה להקים אתר אינטרנט ומה חייב להיות בו כדי שהוא באמת יוכל לייצר עבורכם לידים ולקוחות משלמים. אז אם אתם רוצים אתר או שהאתר שלכם לא מתפקד – זאת ההדרכה בשבילכם!

איך לכתוב תוכן מושך במיוחד לשבועות

הדרכה מס’ 11 מתמקדת ברעיונות מעולים לכתיבת תוכן שתופס טרמפ על החג המתקרב, ומאפשר לכם ליצור חיבורים חדשים, מיוחדים ובלתי שגרתיים בין העסק שלכם לבין הקוראים, כדי למשוך אותם לקרוא ולגלות עניין. 

איך כותבים בעברית לנשים ולגברים כאחד

הדרכה מס’ 10 מתמקדת בשאלה איך אפשר לכתוב בעברית תוכן אישי רגשי לנשים ולגברים בעת ובעונה אחת, כדי ליצור מערכת יחסים טובה עם הקוראים ולתת להם להרגיש יחידים, מיוחדים ומחוזרים.  

איך להגדיל את מעגל התוכן בקלות ולתמיד…

הדרכה מס’ 9 מתמקדת בשאלה איך לכתוב עוד ועוד מאמרים על כל נושא וכל תחום בכל נישה, גם כשנדמה לכם שאין מה לכתוב על העסק שלכם, והיא מציעה תכנית פעולה מעשית ברמת צעד-אחר-צעד ליצירת תזרים תוכן אינסופי.

איך להתגבר על אימת הדף הלבן ולכתוב…

הדרכה מס’ 8 מתמקדת בשאלה איך להתגבר על אימת הדף הלבן ולכתוב מאמרים שיווקיים מעולים בקלות וביעילות, כדי שיאפשרו לנו להגיע אל הלקוחות המתאימים ביותר עבורנו ולמשוך אותם אלינו לעסק.

 

 

איך חוזרים לשגרה ב-5 צעדים של תוכן

הדרכה מס’ 7 מתמקדת בשאלה איך חוזרים לשגרה של פעילות שיווקית אחרי חופשת הפסח, והיא מציעה 5 צעדים לפעילות תוכן קלה ומשימתית, שנותנים גם הצעות מעשיות לביצוע וגם משימות להטמיע את ההצלחה בתודעה.

איך להפוך רגע בחיים למסר משנה חיים

בהדרכה מס’ 6 תגלו איך להפוך כל רגע בחיים למסר שיווקי משנה חיים, והיא משלבת הדרכה עם תרגול מעשי צעד-צעד. כדי להפיק את מלוא התועלת מההדרכה 

איך לכתוב בקלות מאמר קצר ולעניין

הדרכה מס’ 5 מתמקדת בשאלה איך לכתוב בקלות מאמר קצר ולעניין, ולמה זה מה שיאפשר לכם להגיע להרבה יותר קוראים שיהפכו ללקוחות משלמים. לפני שאתם מפעילים – הצטיידו בנייר ועט. רק אומרת 🙂

איך בונים פרסונה צרכנית אפקטיבית

הדרכה מס’ 4 מתמקדת בשאלה איך לכתוב תוכן שימשוך אלינו בדיוק את הלקוחות שאנחנו רוצים. בהדרכה תגלו מהי פרסונה צרכנית, למה היא כל כך חשובה ומהם כללי האצבע לבניית פרסונה אפקטיבית.

איך למצוא את הלקוח האידיאלי של העסק

הדרכה מס’ 3 עוסקת בשאלה איך לגלות מי הלקוחות הכי “שווים” שלכם ולמה זה כ”כ חשוב להצלחתכם. בהדרכה נתרגל את המשמעות של “הגדרת קהל המטרה” ונגלה 2 טקטיקות להגדרת הלקוח האידיאלי. 

איך לכתוב מסרים קצרים אך יעילים

הדרכה מס’ 2 עוסקת בשאלה מה האורך הנכון של תוכן אפקטיבי, למה האורך לא באמת קובע ומה כן… בהדרכה תגלו מהם 5 הטריקים לכתיבת מסרים קצרים אך מפתים שימשכו אליכם את הקוראים הנכונים. 

איך למצוא בקלות רעיונות לכתיבת תוכן

הדרכה מס’ 1 מתמקדת בשאלה הנפוצה איך מוצאים רעיונות לכתיבת תוכן ומציעה 5 טכניקות לאיתור רעיונות בצורה קלה ופשוטה. בהדרכה תגלו גם איך לכתוב מאמר לשיווק העסק שתופס טרמפ על חג פורים.

רגע... רגע... עוד משהו קטן, אבל שווה...

לפני שניפרד – אני מזמינה אתכם לעשות עוד 3 דברים חשובים

לקרוא מה מספרים בוגרי קורס שיווק בחיוך על הצמיחה בעסק שלהם הודות לתשתית שהקימו בקורס תוך 3 חודשים.
סיפור ההצלחה הבא יכול להיות שלכם…

להירשם עכשיו למיני קורס “שיווק בחיוך” ולקבל תכנית פעולה מדויקת שתוביל אתכם מתוכן ללקוחות משלמים, ועוד שפע של עצות פרקטיות מועילות – במתנה ממני!

להצטרף עכשיו לקהילת “סודות ההשפעה” בפייסבוק, שבה תמצאו טיפים והדרכות בנושא כתיבת תוכן, שיווק באינטרנט, שכנוע והשפעה, וכל מה שחשוב להצלחתכם.

אתכם – כל הדרך ללקוחות שתמיד רציתם

לפתרונות חשיפה שיעזרו לכם להפוך יותר לידים ללקוחות משלמים
צרו קשר או התקשרו עכשיו:
054-6617757

שלכם