ניהול תוכן להעצמה אישית ועסקית

נרשמים לקורס "שיווק בחיוך"

ומתחילים לתכנן יחד אתי את תשתית התוכן 

שתזרים אליכם יותר לקוחות משלמים – בצורה יציבה ומתמשכת!

ההרשמה בחינם

קורס שיווק בחיוך

תוכן דיגיטלי בפורמטים שונים מגדיל את מעגל החשיפה ומאפשר לכם להגיע להרבה יותר קהלי מטרה

הדרכות התוכן שלי יתנו לכם כלים עכשווים, מועילים וקלים לניהול תוכן דיגיטלי אפקטיבי, ויעזרו לכם ליצור חשיפהשתוביל אליכם את הלקוחות הנכונים לכם. לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? השאירו לי הודעה בדף "צרו קשר", ובשמחה אכין הדרכות וידיאו נוספות שיסייעו לכם בניהול התוכן הדיגיטלי שלכם. בהצלחה! 

איך לכתוב מאמר מעולה ב-20 דקות בלבד

בהדרכה מס' 36 תלמדו איך לכתוב תוך 20 דקות מאמר מקצועי לשיווק,  שמאפשר ללקוחות פוטנציאליים להתרשם מהמומחיות שלכם ולהתחבר אליכם דרך המסרים הנכונים – בעזרת תבניות התוכן המוכנות שפיתחתי. 

איך לעשות יותר תוכן בהרבה פחות זמן

בהדרכה מס' 35 תגלו את 7 ההרגלים של משווקי התוכן האפקטיביים במיוחד ותקבלו כלים מעשיים כדי לעשות יותר בהרבה פחות זמן ומאמץ, בעזרת שינוי ההרגלים הישנים ואימוץ הרגלים חדשים ומועילים.

איך לספר סיפור עסקי מושך ומשכנע

הדרכה מס' 34 תצייד אתכם ב-6 החוקים המובילים של סטוריטלינג, שיאפשרו לכם לכתוב או לספר את הסיפור העסקי שלכם – בצורה מרתקת, מושכת ומשכנעת – בדיוק כמו שהלקוחות שלכם אוהבים.

איך למנף תוכן קטן למגה נוכחות חוצת רשת

בהדרכה מס' 33 תקבלו 5 צעדים קלים ופשוטים שיעזרו לכם למנף טיפים קטנים לחשיפה אדירה, ולהגיע להרבה הרבה יותר לקוחות פוטנציאליים במינימום זמן ומאמץ. בשפה המק'צועית קוראים לזה מינוף תוכן.

איך להגשים את חלום העצמאות בגדול

הדרכה מס' 32 תצייד אתכם ב- 4 עצות זהב שיעזרו לכם להתגבר על 4 האתגרים הכי מעיקים של כל בעל עסק עצמאי, כדי להתחבר מחדש אל החלום שאתו יצאתם לדרך ולהוביל את העסק להצלחה ולצמיחה.

איך לזרום בכיף עם הכתיבה לשיווק העסק 

בהדרכה מס' 31 הכנתי לכם 3 טיפים סופר שווים, שיעזרו לכם ליצור את התוכן השיווקי שכל כך חשוב להצלחתכם העסקית – בצורה עקבית, קלה ופשוטה, כדי להגיע לחשיפה אפקטיבית ברשת.

איך למצב את עצמכם כמומחים ברשת

בהדרכה מס' 30 תגלו איך להפוך למומחים מובילים בתחומכם ולבנות לעצמכם מוניטין מדויק ומבוקש – גם אם עד היום עשיתם מלאנת'אלפים דברים, או שאף אחד עדיין לא שמע עליכם?

איך בונים תכנית תוכן אסטרטגית

הדרכה מס' 29 תראה לכם איך בונים תכנית תוכן אסטרטגית (לחודש נובמבר), שתומכת ביעדי המכירה שלכם ומובילה לעסק הרבה יותר לקוחות פוטנציאליים מתאימים, כדי לרתום את התוכן לטובת מימוש היעדים העסקיים.

כך תתכננו את משפך התוכן השיווקי שלכם

הדרכה מס' 28 מתאימה לכם אם מאסתם בטפטופי הפניות מפה לאוזן ופוסטים בפייסבוק, שבמקרה הטוב מייצרים לייקים. בסוף ההדרכה תהיה לכם תכנית פעולה ברורה ושיטתית לבניית משפך שיזרים לכם לידים.

איך לתכנן תוכן אסטרטגי לשיווק העסק

בהדרכה מס' 27 תלמדו מה לכתוב, איך לכתוב ולמה, ותקבלו תכנית פעולה פשוטה ויעילה בת 5 צעדים, לתכנון תוכן מוכוון מטרה, שיקדם את היעדים העסקיים שלכם, ויעזור לכם ליצור את החיבור הנכון עם הלקוחות שמתאימים לכם. 

איך להתניע מחדש את ניהול התוכן

הדרכה מס' 26 תלמד אתכם להתניע מחדש את שגרת הכתיבה לשיווק העסק. בסוף הווידיאו, תהיה לכם ביד תכנית פעולה פשוטה לביצוע, שתהפוך את כתיבת התוכן הדרוש לשיווק העסק להרגל מהנה ומתגמל.

איך לבנות בקלות משפך תוכן אסטרטגי

הדרכה מס' 25 מתאימה למי שמתלבטים מה התוכן הנכון עבורם ואיך לחבר בינו לבין סל המוצרים או השירותים בעסק. בסופה תהיה לכם ביד תכנית פעולה פשוטה וברורה, שתהפוך את התוכן שלכם למכרה זהב. 

איך לכתוב ברכה לראש השנה לכל השנה

בהדרכה מס' 24 תלמדו איך לכתוב ללקוחות וללקוחות פוטנציאליים ברכה אישית לראש השנה, ולשלב בה ערך מוסף שיגרום ללקוחות שלכם לשמור אותה קרוב אליהם ולזכור אתכם לטובה לאורך כל השנה. 

למה אני לא באינסטגרם וגם לכם אין סיבה

הדרכה מס' 23 תיתן לכם 2 כללי אצבע סופר חשובים בדרך לקבל החלטה מושכלת באיזה ערוצי שיווק באמת מתאים לכם להיות, במקום לרוץ אחרי העדר, לתת ל-FOMO לנהל אתכם, ולבזבז זמן יקר והרבה אנרגיות – שלא לצורך! 

איך לזרום בכיף עם הכתיבה לשיווק העסק 

הדרכה מס' 22 תצייד אתכם ב-2 כלים מעולים שיעזרו לכם להתגבר על הקול המחליש של "המבקר הפנימי", שמונע מכם לכתוב את התוכן החיוני לשיווק העסק, על מנת לכתוב את התוכן המתאים ולהגיע ללקוחות שמחכים לכם. 

איך לכתוב גם אם אתם לא יודעים לכתוב

בהדרכה מס' 21 תגלו איך אפשר לעקוף את מחסום ה"לא יודעים לכתוב" שמונע מכם לכתוב ולהפיץ תוכן לשיווק העסק, בעזרת 3 כלים פשוטים ויעילים, שיאפשרו לכם להיעזר בידע וביכולות שלכם כדי למשוך לקוחות נכונים. 

איך להיפטר מהמיתוס שתוקע את השיווק

בהדרכה מס' 20 תגלו מהו המיתוס הכי מעצבן שתוקע את השיווק שלכם ומונע מכם להגיע אל קהל המטרה שמחכה לכם, למנף אותם ללקוחות משלמים ולעזור להם, ואיך לפתור את הבעיה אחת ולתמיד – בלי להזיע.

איך לשמור על קשר עם הלקוחות בלי להזיע

הדרכה מס' 19 תגלה לכם 5 קיצורי דרך שיעזרו לכם להגיע ולשמור על קשר עם הרבה יותר לקוחות גם בקיץ – בלי להזיע, ואפילו לנצל את החוויות הייחודיות של החופשה כדי לייצר תוכן רענן, שונה ומעניין  מחוץ לקופסה. 

איך להפוך סיפור מהחיים למאמר מעצים

הדרכה מס' 18 פותחת את הדרכות התוכן של הקיץ עם תבנית תוכן שתאפשר לכם להפוך כל סיפור מהחיים למאמר שיווקי מעצים, במטרה שתוכלו גם להמשיך לכתוב ולשווק, וגם ליהנות מחופשת הקיץ עם הילדים והמשפחה.

מה ההבדל בין תוכן לשיווק באמצעות תוכן

בהדרכה מס' 17 תגלו מה הסיבה שבכלי עסקים בכל העולם הפכו ליצרני תוכן, מה ההבדל בין תוכן לשיווק באמצעות תוכן, ומה 5 הדברים  שחייבים להיות בתוכן שלכם כדי שהוא יוכל למשוך אליכם לידים ולקוחות.

4 הקלפים המנצחים לשנת 2018 רווחית

הדרכה מס' 16 מתווה תכנית פעולה מעשית לבניית משפך שיווקי מבוסס תוכן, שיאפשר לכם להפוך תוכן לתוצאות בקופה, לסיים את שנת 2018 עם הרבה יותר לקוחות ועם גידול משמעותי ברווחיות העסק.

איך לבנות ספירלת תוכן אוטומטית לשיווק

הדרכה מס' 15 מתמקדת בשאלה איך לעשות שימוש אפקטיבי ב-4 סוגי התוכן כדי להתניע את המשפך השיווקי ולבנות ספירלת תוכן שמזרימה לידים ולקוחות 24/7 ומייצרת עוד ועוד הכנסות בצורה שוטפת ויציבה.

איך מזרימים לקוחות חדשים לעסק ע"י תוכן

הדרכה מס' 14 מתמקדת בשאלה מהם 4 סוגי התוכן שחייבים להיות בתמהיל השיווק של כל עסק דיגיטלי, כדי לתמוך במשפך שיווקי שמאפשר להזרים לעסק לקוחות חדשים ולהגדיל את ההכנסות בצורה יציבה ועקבית.

 

איך שמים את הלקוח במרכז התוכן

הדרכה מס' 13 מתמקדת בשאלה איך לכתוב תוכן ששם את הלקוחות במרכז, ולמה זה הדבר החשוב ביותר להצלחת הפעילות השיווקית שלכם, בדרך להפוך יותר קוראים ללקוחות משלמים ומרוצים.

כמה עולה אתר שיווקי ומה חייב להיות בו

הדרכת תוכן 12 מתמקדת בשאלה כמה עולה להקים אתר אינטרנט ומה חייב להיות בו כדי שהוא באמת יוכל לייצר עבורכם לידים ולקוחות משלמים. אז אם אתם רוצים אתר או שהאתר שלכם לא מתפקד – זאת ההדרכה בשבילכם!

איך לכתוב תוכן מושך במיוחד לשבועות

הדרכה מס' 11 מתמקדת ברעיונות מעולים לכתיבת תוכן שתופס טרמפ על החג המתקרב, ומאפשר לכם ליצור חיבורים חדשים, מיוחדים ובלתי שגרתיים בין העסק שלכם לבין הקוראים, כדי למשוך אותם לקרוא ולגלות עניין. 

איך כותבים בעברית לנשים ולגברים כאחד

הדרכה מס' 10 מתמקדת בשאלה איך אפשר לכתוב בעברית תוכן אישי רגשי לנשים ולגברים בעת ובעונה אחת, כדי ליצור מערכת יחסים טובה עם הקוראים ולתת להם להרגיש יחידים, מיוחדים ומחוזרים.  

איך להגדיל את מעגל התוכן בקלות ולתמיד…

הדרכה מס' 9 מתמקדת בשאלה איך לכתוב עוד ועוד מאמרים על כל נושא וכל תחום בכל נישה, גם כשנדמה לכם שאין מה לכתוב על העסק שלכם, והיא מציעה תכנית פעולה מעשית ברמת צעד-אחר-צעד ליצירת תזרים תוכן אינסופי.

איך להתגבר על אימת הדף הלבן ולכתוב…

הדרכה מס' 8 מתמקדת בשאלה איך להתגבר על אימת הדף הלבן ולכתוב מאמרים שיווקיים מעולים בקלות וביעילות, כדי שיאפשרו לנו להגיע אל הלקוחות המתאימים ביותר עבורנו ולמשוך אותם אלינו לעסק.

 

 

איך חוזרים לשגרה ב-5 צעדים של תוכן

הדרכה מס' 7 מתמקדת בשאלה איך חוזרים לשגרה של פעילות שיווקית אחרי חופשת הפסח, והיא מציעה 5 צעדים לפעילות תוכן קלה ומשימתית, שנותנים גם הצעות מעשיות לביצוע וגם משימות להטמיע את ההצלחה בתודעה.

איך להפוך רגע בחיים למסר משנה חיים

בהדרכה מס' 6 תגלו איך להפוך כל רגע בחיים למסר שיווקי משנה חיים, והיא משלבת הדרכה עם תרגול מעשי צעד-צעד. כדי להפיק את מלוא התועלת מההדרכה 

איך לכתוב בקלות מאמר קצר ולעניין

הדרכה מס' 5 מתמקדת בשאלה איך לכתוב בקלות מאמר קצר ולעניין, ולמה זה מה שיאפשר לכם להגיע להרבה יותר קוראים שיהפכו ללקוחות משלמים. לפני שאתם מפעילים – הצטיידו בנייר ועט. רק אומרת 🙂

איך בונים פרסונה צרכנית אפקטיבית

הדרכה מס' 4 מתמקדת בשאלה איך לכתוב תוכן שימשוך אלינו בדיוק את הלקוחות שאנחנו רוצים. בהדרכה תגלו מהי פרסונה צרכנית, למה היא כל כך חשובה ומהם כללי האצבע לבניית פרסונה אפקטיבית.

איך למצוא את הלקוח האידיאלי של העסק

הדרכה מס' 3 עוסקת בשאלה איך לגלות מי הלקוחות הכי "שווים" שלכם ולמה זה כ"כ חשוב להצלחתכם. בהדרכה נתרגל את המשמעות של "הגדרת קהל המטרה" ונגלה 2 טקטיקות להגדרת הלקוח האידיאלי. 

איך לכתוב מסרים קצרים אך יעילים

הדרכה מס' 2 עוסקת בשאלה מה האורך הנכון של תוכן אפקטיבי, למה האורך לא באמת קובע ומה כן… בהדרכה תגלו מהם 5 הטריקים לכתיבת מסרים קצרים אך מפתים שימשכו אליכם את הקוראים הנכונים. 

איך למצוא בקלות רעיונות לכתיבת תוכן

הדרכה מס' 1 מתמקדת בשאלה הנפוצה איך מוצאים רעיונות לכתיבת תוכן ומציעה 5 טכניקות לאיתור רעיונות בצורה קלה ופשוטה. בהדרכה תגלו גם איך לכתוב מאמר לשיווק העסק שתופס טרמפ על חג פורים.

רגע... רגע... עוד משהו קטן, אבל שווה...

לפני שניפרד – אני מזמינה אתכן

לעשות עוד 3 דברים חשובים

לקרוא מה מספרים בוגרי קורס ניהול תוכן למקצוענים – "אלופי התוכן" על הצמיחה שחוו הודות לתשתית שהקימו בקורס תוך 3 חודשים.
סיפור ההצלחה הבא יכול להיות שלכן…

להירשם עכשיו למיני קורס "שיווק בחיוך" כדי לגלות איך באמת עובד השיווק הדיגיטלי ולהתחיל לתכנן את משפך התוכן השיווקי שיוביל אליכן את הלקוחות – במתנה ממני!

להצטרף עכשיו לקהילת "עצמאים כותבים" בפייסבוק, שבה תמצאו טיפים והדרכות בנושא כתיבת תוכן, שיווק באינטרנט, שכנוע והשפעה, וכל מה שחשוב להצלחתכן.

אתכן – כל הדרך לתוצאות שחשובות לכן

לפתרונות שיעזרו לכן לעבוד פחות ולמשוך יותר לקוחות
צרו קשר או התקשרו עכשיו:
054-6617757