דף נחיתה ממיר: 5 הטריקים הסודיים של אלופי השיווק לכתיבת דפי נחיתה ממירים במיוחד

דף נחיתה ממיר: 5 הטריקים הסודיים של אלופי השיווק לכתיבת דפי נחיתה ממירים במיוחד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
דף נחיתה ממיר

דף נחיתה ממיר הוא הכלי היעיל ביותר לגיוס לידים כחלק מהתהליך להפוך יותר קוראים ללקוחות משלמים.

ויחד עם זאת, דפי נחיתה הם אחד הנעלמים המאתגרים ביותר במשוואת ההצלחה של ניהול תוכן דיגיטלי, שמעלים שאלות ותהיות רבות אצל בעלי עסקים ומשווקים. למשל: איפה הם נמצאים? מה צריך להיות בהם? מה באמת צריך להיות בהם, ולמה? מה באמת-באמת צריך להיות בהם ואיך עושים את זה?… האם גם אתם מתלבטים איך לכתוב דף נחיתה שיהפוך את הגולשים שמתעניינים בעסק שלכם ללידים חמים? כי אם עניתם על השאלה הזאת בחיוב – המאמר שלפניכם הוא בדיוק מה שאתם צריכים. מוזמנים לקרוא, ליישם ולהעביר לחברים. הם יודו לכם, וגם אני.  

דף נחיתה ממיר הוא המקום שבו אנחנו הופכים גולשים מזדמנים או מתעניינים ללידים, היינו: הזדמנויות מכירה. זה יכול להיות דף שמגיעים אליו בעקבות מודעה של פרסום ממומן, כדי להשאיר פרטים לפניה חוזרת של מוקדני מכירה, וזה יכול להיות דף שמגיעים אליו בעקבות קישור ממוקד, כדי להשאיר פרטים ולקבל מוצר ידע חינמי, בתמורה ל-3 מטבעות יקרי ערך, והם: זמן, תשומת לב וכתובת מייל.

דף נחיתה ממיר נשמע לכם כמו פיס אוף קייק?

אז זהו, שזה ממש לא… ועדיין, זוהי אחת החוליות הכי קריטיות בשרשרת השיווק שלכם, אם לא ה… אז כדי לעזור לכם לפצח את האתגר בהצלחה, אספתי במיוחד בשבילכם את 5 הטריקים הסודיים הכי אפקטיביים של התותחים הכבדים ביותר בעולם השיווק העולמי. אלה הטריקים שבהם הם משתמשים כשהם כותבים את דפי הנחיתה שהופכים אותם למומחים מובילים ובעלי שם, ואלה הטריקים שיוכלו לסייע גם לכם לפרוץ את תקרת הזכוכית של הבינוניות הדיגיטלית, ולהצטרף לנבחרת העילית של המשווקים המצליחים, החדשניים ופורצי הדרך.

מעניין אתכם?
כי בזה בדיוק עוסק המאמר שלפניכם, ואני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע לגילוי 5 הטריקים הסודיים של מומחי השיווק העולמיים – אחד לאחד:

טריק סודי מס’ 1 – התחילו תמיד עם כותרת עוצרת

הידעתם? גם אם מוצר הידע שלכם או הקורס שלכם מתאימים לכולם ויכול לעזור לכל העולם ואשתו, ככל שתמקדו את הפנייה בקוראים ספציפיים – כך תקלעו בצורה מדויקת יותר לצורכים השונים של קהלי יעד שונים.

מה זה אומר בתכל’ס?

 • התחילו תמיד את הכותרת בפנייה ספציפית לקהל מוגדר, ורצוי בשאלה. למשל: אוהבים חתולים? מאמנים אישיים? עוברים דירה? כמובן, בהתאמה למה שברצונכם למכור – עם או בלי מרכאות
 • כמו כולם – הם עסוקים… על הדרך בין לבין… בקשו מהם לעצור. עם סימן קריאה. באדום.
 • עכשיו – עברו לכותרת הראשית. ומה יהיה המסר שלה? בואו נעבור לסעיף הבא.

טריק סודי מס’ 2 – המשיכו תמיד עם כותרת מחברת

הידעתם? המקום הראשון שבו הקוראים שלנו פוגשים אותנו הוא המקום שבו הם עולים לרשת עם הכאבים שלהם, בדרכם לחפש פתרונות. לכן, התחילו כל מסר עם כותרת ששמה את הכאב שלהם בפוקוס ומזכירה להם את הכאב שהביא אותם אלינו, מלכתחילה. אני קוראת לה “כותרת מחברת” כי היא יוצרת את החיבור הנכון – בין הכאב שלהם לפתרון שיש לנו להציע.

מה זה אומר בתכל’ס?

 • שאלו אותם שאלה שתעזור להם לזהות את הכאב שלהם ולהבין שאתם מבינים אותם
 • שלבו בין הכאב שלהם לפתרון שלכם והבטיחו להם עזרה. זה מה שהם מחפשים!
 • ספרו להם על אחרים כמותם שכבר מצאו את הפתרון לכאב ועוררו את סקרנותם

טריק סודי מס’ 3 – ולא הביישן למד…

הידעתם? כמו שהסברתי בקטע הקודם, הקוראים שלנו מגיעים אלינו כשהם יוצאים לחפש פתרון לבעיה. כואבת. כואבת מנשוא. כל כך כואבת, שהם עצרו את החיים ויצאו לחפש תשובות. אז כמו שאמר לי פעם רופא שפגשתי: כשיש אבחנה – אפשר לחפש פתרון, אבל כדי להגיע לאבחנה המדויקת – צריך לשאול תחילה הרבה שאלות. וזה בדיוק מה שעליכם לעשות עכשיו בדף הנחיתה שלכם: להעלות את שאלות הכאב של הקוראים, כדי להוביל אותם (ואתכם) לאבחנה הנכונה. כמו שאמר הדוקטור: בלי אבחנה – אין פתרון.

מה זה אומר בתכל’ס?

 • שאלו אותם שאלות שיובילו אותם להבין במדויק מה בעצם כואב להם
 • שאלו אותם שאלות שיזכירו להם לאן הם רוצים להגיע ואיך ייראו החיים שלהם ללא הכאב המציק
 • שאלו אותם שאלות שיסייעו להם לראות את עצמם לאחר הפתרון – נטולי כאב, מרוצים ושמחים.

טריק סודי מס’ 4 – שימו את התועלת בכפתור

הידעתם? כדי שדף נחיתה יהיה דף נחיתה, הוא חייב להכיל טופס לרישום פרטים וכפתור ללחוץ עליו להשלמת התהליך. בשפה המקצועית, קוראים לזה “כפתור ההמרה”, כי זה מה שהוא עושה: ממיר את הנרשמים בפוטנציה ללידים ממשיים ברשימה. ומה יגרום להם ללחוץ על הכפתור? מחקרים מראים שכפתורים שכתוב עליהם “לחץ כאן” או “העבר” כבר לא עושים את העבודה. אין מה לעשות. אנחנו חיים בעולם מלא גירויים והבטחות. כדי להניע את הקוראים לפעולה – צריך להגיד להם מה ייצא להם ממנה.

מה זה אומר בתכל’ס?

 • הכניסו לכיתוב על הכפתור את התועלת. למשל: “לקבלת ההנחה”, או “למדריך החינמי”
 • הכניסו לכיתוב על הכפתור חיבור אישי. למשל: “כן, עידית. שלחי לי את המדריך החינמי”
 • הכניסו לכיתוב על הכפתור את הקורא. למשל: “מדריך חינמי? בא לי ממש טוב!”

טריק סודי מס’ 5 – אל תמציאו את הגלגל

הידעתם? כדי לכתוב דף נחיתה ממיר, לא צריך להמציא את הגלגל. להיפך. כוחו האולטימטיבי של דף נחיתה אפקטיבי הוא דווקא בתבנית שחוזרת על עצמה שוב ושוב, בדיוק כמו אצל מומחי השיווק המובילים בעולם. רוצים לדעת למה? כי דף נחיתה ממיר מעביר את הקורא את התהליך הרגשי שנדרש כדי לייצר את השינוי ההתנהגותי הרצוי. זה בדיוק מה שהשבלונה עושה. זאת הסיבה שזה עובד – שוב ושוב ושוב, אצל כל מומחי השיווק המובילים בעולם. וזה גם מה שיגרום לזה לעבוד עבורכם, אם תקפידו ליישם את הטיפים שלי ותלכו לפי התבנית – צעד אחר צעד ושאלה אחר שאלה – בלי לסטות ימינה ושמאלה…

מה זה אומר בתכל’ס?

 • אל תהיו יצירתיים. לכו ב-ד-י-ו-ק כמו כולם, גם אם זה נראה לכם לעוס עד דק (ועל הדרך תזכרו שאתם לא הלקוחות שלכם… עוד נקודה למחשבה…)
 • אל תדלגו על אף שלב ואל תשנו את הסדר. הסדר הזה עובד לטובתכם
 • ואל תגידו אף מילה על העסק שלכם. המטרה של דף הנחיתה היא לא לקדם את העסק שלכם, אלא “למכור” את מוצר הידע שלכם ולהוביל את הקוראים לרשימה, או לשכנע את הגולשים להשאיר את הפרטים כדי שנציגי המכירות שלכם יוכלו לחזור אליהם ולקטוף את פירות הדאטא..

בשורה התחתונה

דף נחיתה ממיר הוא המקום שבו תוכלו להפוך גולשים מתעניינים ללידים שתוכלו לחזור אליהם להמשך תהליך המכירה, או למנויים שיצטרפו לרשימת הדיוור שלכם, כדי שתוכלו לחמם את הקשרים ביניכם לקראת מכירה עתידית.

כמי שיכולתם ללמוד מהמאמר, יש כמה וכמה טריקים שבהם משתמשים המשווקים הטובים ביותר בעולם, כשהם כותבים דף נחיתה ממיר, על מנת למשוך בדיוק את הגולשים המתאימים לתוצאה העסקית הרצויה. עכשיו, כשגם אתם מכירים את 5 הטריקים המובילים, אני מזמינה אתכם ליישם אותם הלכה למעשה בדפי הנחיתה שלכם, ולהתחיל לראות הרבה יותר תוצאות, הרבה יותר מהר.

עכשיו אתם

האם גם לכם יש איזה טריק סודי אחד או שניים בשרוול, שתוכלו לשתף פה עם הקוראים? מוזמנים לנצל את התגובות למטה, ולחלוק עם כולנו את הידע שלכם.

הצעד הבא שלכם להצלחה

אהבתם? מוזמנים לשתף את הכתבה עם החברים. רוצים לקבל ממני עוד כללים מועילים, עצות טובות והדרכה מעשית לחשיפה אפקטיבית שתוביל אליכם יותר לקוחות ותאפשר לכם להגדיל את ההכנסות? הצטרפו אליי לקורס “שיווק בחיוך” והתחילו לתכנן את תשתית התוכן שתוביל אתכם להצלחה עסקית – במתנה ממני ולגמרי בחינם! לקבלת גישה בחינם לקורס לוחצים כאן.

עידית נעמן

עידית נעמן

עידית נעמן מלמדת עסקים לשווק ולהגיע ללקוחות הנכונים בעזרת תוכן. עסקים שאין להם היום תשתית שיווקית און ליין, מפסידים כסף! תכניות הליווי שפיתחתי - יעזרו גם לך להקים במהירות תשתית אוטומטית לשיווק ומכירה, ולטפח עסק משגשג וביטחון כלכלי - בלי לצאת מהבית. לגישה בחינם למיני קורס "שיווק בחיוך" שיגלה לך מה באמת מניע את השיווק הדיגיטלי ואיך לתכנן תשתית שיווקית לעסק, צעד-אחר-צעד - לוחצים עכשיו על הקישור "גם אני רוצה להצליח ולהרוויח".

אז מה חשבת?...

הגעת למקום הנכון!

שלום, עידית כאן. שמחה שהגעת! 

הקמתי את בלוג “דרך התוכן” בשנת 2009, במטרה לחלוק אתך את הידע והניסיון הרחב שצברתי – כעיתונאית, כנלפיסטית וכמנטורית שיווקית.

מזמינה אותך לקרוא, ליישם וכמובן – לשתף!  

פוסטים אחרונים

החתול משה התעורר מבואס. היום הוא יום הולדתו, ואף חבר לא הגיע לברך. “רוצה לחגוג את יום הולדתך? במקום לשבת סתם עצוב – תזמין את השמחה”, מציעה לו רות, חברתו הטובה, ושניהם יוצאים ביחד למסע קסום בעקבות המחשבות והמעשים שמחזירים לחתול משה את החיוך…
כל הפרטים – בלחיצה על הכפתור 

כמו שכבר בוודאי הבנתם, כתיבה היא כוס התה הכי-הכי שלי. תכל’ס, כל החיים…
אבל ברגע שהפכתי לסבתא, חיברתי לכתיבה את כישורי האימון והנלפ שרכשתי בדרך, יחד עם אהבת האיור ששמרתי שנים רבות במגירה והקמתי את 1001books.co.il
הוצאת ספרים שמתמקדת בספרי העצמה ואימון לפעוטות וילדים. 

במקום להמציא בכל פעם את הגלגל ולבזבז זמן יקר על כתיבת מאמר ארוך מדי, מבולבל ולא שיווקי, רכשו עכשיו את קובץ תבניות המאמרים המוכנות שלי, שיעזרו לכם לכתוב מאמרים מקצועיים איכותיים ושיווקיים – בחצי שעה ואפילו פחות. הקובץ כולל הדרכה מעשית ליישום התבניות + הדרכה לשילוב של כתיבה שיווקית.

תבניות לכתיבת מאמרים

שיווק באמצעות תוכן מתבסס על תוכן רלבנטי, שפונה לדמות לקוח ספציפית ונותן לה מענה מותאם. הלקוח הזה הוא לקוח החלומות שלך וכדי להפיק מהתוכן את התוצאות הרצויות – חשוב שתדעי מיהו, מה מאפיין אותו, מה חשוב לו ומה הוא מחפש. כל אלה ועוד – בקורס הדיגיטלי “לקוח החלומות” שיוביל אותך אל הלקוח האידיאלי שלך ב-5 צעדים קצרים וממוקדים.

מיני קורס לקוח החלומות

סדנה דיגיטלית מעשית שבה אני מובילה אותך צעד-אחר-צעד לכתיבת 6 סוגי המאמרים המבוקשים ביותר ברשת – כולל 3 בונוסים מגבירי תוצאות לאיתור מילות המפתח הנכונות, לבניית תמונה מלווה למאמרים ולהפצה אפקטיבית שתזרים למאמרים עוד ועוד קוראים מעוניינים.

מישהו לכתוב איתו

למעבר לקורס החינמי שיגלה לך מה באמת מניע את השיווק הדיגיטלי ואיך תוכלי לתכנן תשתית תוכן שתזרים לעסק שלך לקוחות על אוטומט - מוזמנת למלא את הפרטים.

הפרטים שמסרת שמורים ובטוחים והם ישמשו אותי כדי לחלוק אתך ידע מועיל להצלחתך!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן