ניהול תוכן: נשיקה אחת שווה הרבה יותר מאלף מילים

ניהול תוכן: נשיקה אחת שווה הרבה יותר מאלף מילים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כולנו מכירים את הסיפור של היפהפיה הנרדמת. למי שלא – הנה תזכורת: בארץ רחוקה נולדה נסיכה. עשו מסיבה. שכחו להזמין את המכשפה. המכשפה התעצבנה ועשתה מה שכל מכשפה עצבנית עושה: שלחה את הנסיכה לישון עד שיימצא הנסיך שיעיר אותה בנשיקה. 

ואז הגיע הנסיך. והוא היה חתיך מדליק, גיבור עשוי ללא חת וממוקד מטרה. הוא העיף באבכת חרבו את כל הדרקונים בדרך, הוא קרע את גדרות הקוצים הענקיות שכיסו על שער המגדל, הוא טיפס בחירוף נפש על זיזי הכרכובים… האבנים הגסות (בכל זאת, זה היה הרבה לפני שיטות הבנייה המתקדמות של היום) קרעו את כפות ידיו הנסיכותיות – אבל הוא לא ויתר, כי הוא ידע שבראש המגדל יש נסיכה יפהפיה במצוקה, הזקוקה לעזרתו.

נשיקה במבחן התוצאה. ואז הם חיו באושר ועושר?

ואז הגיע השלב האחרון והמכריע במסעו ההירואי של הנסיך להצלחה: הנשיקה. עכשיו בואו נעצור לרגע ונחשוב. ומה אם הנשיקה לא הייתה עובדת כמו באגדות? האם מישהו היה זוכר לנסיך את כל החרבות והדרקונים והקוצים וההקרבה העילאית, אם בסופה של הדרך לא הייתה הנשיקה עומדת במבחן התוצאה?

האמת המטרידה היא שאף אחד כנראה לא היה שומע על הנסיך וגם לא על סינדרלה… ובכלל.. לכו תדעו כמה נסיכים וכמה סינדרלות שלא הצליח להם הטריק הזה – נשכחו לעד, רק בגלל שהם כשלו ברגע האחד והיחיד שנחשב באמת: במבחן התוצאה.

רוצים לדעת למה? כי הם התעייפו בדרך. כי היו יותר מידי מכשולים, ויותר מידי דרקונים ומבוכים, והרבה הרבה יותר מידי מילים בסיפור – אז רבים, רבים מידי, לא באמת קראו אותו עד הסוף, ולא הבינו מה עליהם לעשות כדי לזכות בפרס הגדול.

גם בכתיבה שיווקית – יש נשיקות ששוות זהב

בסיפור שלי לא מוכרחים לטפס על קצה המגדל. הנה הנשיקה שלי, והיא אולי לא נשיקה של נסיכה (ישנה…) אבל היא שווה זהב:

אם אתם רוצים שהקוראים שלכם יישארו איתכם עד הסוף, כדאי שהם ידעו מה מבחן התוצאה הנדרש מהם. וכדי שהם ידעו מה בעצם הם צריכים לעשות – תנו להם KISS כבר על ההתחלה:

KISS – Keep It Simple Stupid, או בגרסה המעט יותר מעודנת (בכל זאת… אריסטוקרטיה וכולי…) Keep It Short & Simple.

בינינו, למה לסבך דברים אם אפשר לעשות אותם פשוט וקל?

למה להסתבך עם כל מיני הגדרות משונות וגימיקים, אם אפשר להגיד אותו דבר בחצי זמן והרבה יותר יעיל?
למה, בשם כל המכשפות והדרקונים וכדורי הבדולח, למה לחפש דווקא את הנסיכה האחת שנוחרת כבר 18 שנה בקצה המגדל, כשיש כל כך הרבה נסיכות ענוגות, ברות ומתוקות מתחת לאף, במרחק של נשיקה אחת בלבד… Just Kiss…

בשורה התחתונה: פשוט – זה הכי, אחי!

עידית נעמן

עידית נעמן

עידית נעמן - ניהול תוכן להעצמה אישית ועסקית. עוזרת לבעלות עסקים עצמאיות, שרוצות להרוויח יותר - למקד את השיווק, לדייק את הכתיבה, ולבנות עסק משגשג דרך תוכן. לגישה בחינם למיני קורס "שיווק בחיוך" שיגלה לך מה באמת מניע את השיווק הדיגיטלי ואיך להתחיל לתכנן את תשתית התוכן השיווקית של העסק שלך, צעד-אחר-צעד - לחצי עכשיו על הקישור "גם אני רוצה לעשות שיווק בחיוך".

אז מה חשבת?...

למעבר לקורס החינמי שיגלה לך מה באמת מניע את השיווק הדיגיטלי ואיך תוכלי לתכנן תשתית תוכן שתזרים לעסק שלך לקוחות על אוטומט - מוזמנת למלא את הפרטים.

הפרטים שמסרת שמורים ובטוחים והם ישמשו אותי כדי לחלוק אתך ידע מועיל להצלחתך!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן