באנר פרקטי-קל

העסק שלך יכול לעזור להרבה יותר אנשים! 

כדי לעזור לאנשים הנכונים – הם חייבים לדעת עליך ולהתחבר אליך. 

זאת הסיבה שהכוח המניע של השיווק הדיגיטלי הוא חשיפה!

אבל… הסוד הגדול באמת הוא

איך לייצר כמה שיותר חשיפה אפקטיבית בכמה שפחות זמן ומאמץ!

כל מה שדרוש לך זה ידע וכלים מעשיים + תמיכה זמינה וקשובה ברגע הנכון

ואז – פשוט להתקדם במסלול הקצר ביותר לתוצאות

עכשיו הזמן לנצח את ההצפה הדיגיטלית!

  • בלי לשפוך יותר כסף על עוד ועוד סדנאות נקודתיות שלא נותנות לך את התמונה השלמה, או על פרסום ממומן שעולה לך הון עתק, ולא מביא תוצאות…
  • בלי לשרוף יותר שעות על חיפושים באינטרנט, שמובילים אותך לתשובות חלקיות
    או לסרטוני הדרכה עם צילומי מסך שכבר מזמן לא קיימים…
  • ובלי ללכת לאיבוד בין כל הכלים ואפשרויות, רק בגלל שאין לך עם מי להתייעץ או למי לפנות כדי לקבל הסברים ברורים ומפורטים שיעזרו לך להתקדם במהירות ונכון.
תכנון

אז אם חשוב לך להבין אחת ולתמיד…

  • איך לעבוד בצורה מתוכננת וחכמה, כך שכל פעולה תקרב אותך לתוצאה הרצויה
  • איך לבחור את המטרה הנכונה ולדייק את הפעילות השיווקית שלך ישירות אליה
  • איך לשלב בין ערוצי השיווק השונים כדי לייצר חשיפה מדויקת לאנשים הנכונים
  • איך ליצור בקלות ובמהירות תוכן רלבנטי ובעל ערך, שיגרום להם לרצות לדעת עוד 
  • ואיך לחבר הכל למכונת שיווק יעילה וממוקדת מטרה, שתוביל אותם הישר אליך
מטרה

אני מזמינה אותך להכיר את “פרקטי-קל”

מאגר כלים והדרכות מעשיות לשיווק מבוסס תוכן
והדרך הקלה והיעילה ביותר – לעבוד פחות, להרוויח יותר, ולנצח את ההצפה הדיגיטלית!

הקמתי אותו אחרי 25 שנה של כתיבה ועריכת תוכן שהניבו ללקוחותיי ולי תוצאות של 6 ספרות בחודש, ועוד 10 שנות הדרכה לניהול תוכן דיגיטלי, שבהן הובלתי עשרות בעלי עסקים לקפיצה עסקית מטאורית.

באתר המנויים של פרקטי-קל

מחכים לך כלים יעילים ופשוטים לתכנון, כתיבה, העצמה, שיווק ומכירה,
שיקצרו לך משמעותית את הדרך לתוצאות בקופה,
ויעזרו לך להתקדם צעד-אחר צעד
עם הדרכה והכוונה צמודות שלי, ומענה לכל שאלה, בקבוצת תמיכה סגורה בפייסבוק. 

קו הפרדה

מה כולל המנוי ל"פרקטי-קל"?

הכוונה לשיווק אורגני באינטרנט

רוצה להגיע ליותר לקוחות בלי לשפוך כסף על פרסום ממומן יקר? כאן מחכות לך הדרכות מעשיות לשיווק אורגני און ליין: איך פותחים דף עסקי בגוגל, איך משלבים סטוריטלינג בשיווק העסק, איך כותבים מאמר שיווקי מושך, איך כותבים תסריט שיווקי מושלם לווידאו, איך מתכננים משפך שיווקי אוטומטי, איך מוצאים את לקוח החלומות, איך הופכים יותר לידים ללקוחות משלמים, ועוד…

הדרכות לשיווק ממוקד מטרה

יש לך הרגשה שהלכת לאיבוד בין כל העצות והאפשרויות? כאן מחכות לך תכניות פעולה ממוקדות מטרה ליישום מיידי – שלב-אחר-שלב, הכוללות: תכנון אסטרטגי, תבניות תוכן, צ’קליסטים לביצוע מדויק, הסברים קלים להבנה, וגם הדגמות והדרכות טכניות לפי הצורך. כל חודש עולה תכנית פעולה חדשה, בנוסף להדרכות שוטפות – בהתאם לבקשת המנויים ולחידושים בעולם הדיגיטלי.  

חוברות עבודה וכלי עזר

עד היום נפלת בין הכיסאות ולא ידעת מאיפה להתחיל? כל תכנית פעולה מלווה בחוברת עבודה מפורטת, שמובילה אותך צעד-אחר-צעד ליישום ממוקד, עם הסברים מפורטים וטיפים מועילים, בנוסף לתבניות תוכן בשיטת “העתק הדבק”, צ’קליסטים שיחסכו לך שעות של עבודה, והדרכות מסך טכניות עם הסברים שלי, שגם מי שממש פוחדים מטכנולוגיה – מבינים בקלות.

עדכונים שוטפים וחידושים

עולם השיווק והתוכן באינטרנט רץ קדימה וחשוב להיות כל הזמן עם יד על הדופק ולהתעדכן בטרנדים החדשים, בכלים מועילים ובחידושים שכדאי להכיר ולאמץ. כאן הכנתי לך מידע בדוק והדרכות מעשיות על שינויים שחשוב להטמיע בעסק, על כלים יעילים שיכולים לעזור לך להגיע לחשיפה אפקטיבית ליותר לקוחות בפחות זמן ומאמץ, ועל הצעות חינמיות ששווה לבדוק מקרוב.

פרסום ממומן במדיה החברתית

רוצה לעשות פרסום ממומן אבל כל ההסברים והשינויים מבלבלים אותך? כאן תחכה לך הדרכה מעשית לבחירת ערוצי הפרסום הכי מתאימים לך, ולכתיבת המסרים השיווקיים הנכונים – בהתאם לערוץ, למדיה, ליעד האסטרטגי ולקהלי המטרה. בנוסף, נארח מומחים לפרסום ממומן ברשתות השונות, שיציידו אותך בתכניות פעולה לפרסום און ליין – צעד-אחר-צעד.

קבוצת תמיכה פרטית למנויים

ומה אם יהיו דברים לא ברורים? או יהיה לך צורך להתייעץ? בקבוצת הפייסבוק הפרטית של מנויי פרקטי-קל נמצאים בעלות ובעלי עסקים ועצמאים שאפתנים כמוך, שישמחו לעזור מניסיונם, להתלבט ביחד, ולתרום לסיעור מוחות מעשיר ומפרה. זאת, כמובן, בנוסף לתמיכה ולמשוב המעצים שלי, יום יום בקבוצה – עם תשובות לשאלות, פתרון בעיות וחילוץ מתקיעות מחשבתית.

קו הפרדה

הי,  שמי עידית נעמן

אני מומחית לניהול תוכן דיגיטלי.

 

כמעט מדי יום אני פוגשת את הבלבול ואת העומס שחווים בעלי עסקים במפגש עם העולם הדיגיטלי. הצפת המידע. השינויים התכופים. התלות בטכנולוגיה. הצורך בתוכן ועוד תוכן ועוד תוכן. ריבוי הערוצים והשיטות… כל אלה ועוד יוצרים סטרס ותסכול, ומונעים מבעלי עסקים רבים לנצל בצורה יעילה את היתרונות המופלאים שמציע האינטרנט לשיווק העסק.

 

שיווק דיגיטלי הוא הרבה יותר מפייסבוק!

המשמעות המעשית של יצירת תוכן – היא בנייה של הנוכחות העסקית שלך און ליין. זהו הנכס הדיגיטלי החשוב ביותר שיש לך! ואני כאן כדי לעזור לך לבנות אותו בקלות, ללא עיכובים מיותרים או עקומת למידה יקרה ומתישה…

אז מספיק להתלבט שעות לבד מול המסך הריק, או לרוץ מסדנה לסדנה בחיפוש אחר פתרונות. במועדון פרקטי-קל מחכה לך כל מה שדרוש לך (וכל הזמן אני מעלה הדרכות חדשות) כדי להתקדם לתוצאות העסקיות הרצויות, צעד-אחר-צעד – בקצב שלך, בהתאמה ליעדים העסקיים שלך, עם עדכונים שוטפים ועם הליווי שלי בקבוצת התמיכה.

 

מחכה לכם בפנים

רק 134 ₪ לחודש (ללא התחייבות לתקופת מינימום)

קו הפרדה

וכדי לאפשר לך להכיר מקרוב

את היתרונות הנהדרים של פרקטי-קל

חודש ראשון ב- 50% בלבד

מיד לאחר התשלום יגיעו אליך למייל ססמת הכניסה לפרקטי-קל + חשבונית מס כחוק!

ההדרכות שכבר מחכות לך ב"פרקטי-קל"

ומה מספרים הלקוחות?

אז איך מצטרפים. מה זה כולל. וכמה זה עולה

מנוי חודשי מתחדש

ההצטרפות ל”פרקטי-קל” היא על בסיס חודשי בהוראת קבע מתחדשת, ללא התחייבות! המנוי מקנה לך גישה מיידית לכל התכנים ולפעילות התמיכה בקבוצה, וניתן להפסיקו בכל עת. למצטרפים עכשיו – 50% הנחה בחודש הראשון!

הדרכות און ליין

כל ההדרכות של “פרקטי-קל” נמצאות באתר חברים און ליין. עם ההרשמה תישלח אליך למייל ססמת כניסה, שתאפשר לך גישה לכל התכנים, והצטרפות לקבוצת תמיכה פרטית בפייסבוק לסיעור מוחות ומענה לכל שאלה – על בסיס יומיומי, ממני.

זמינות 24/7

כל ההדרכות, הכלים ותכניות הפעולה זמינים לך 24/7, מכל מקום בארץ ובעולם ובכל שעה שנוחה לך. ניתן לצפות בהדרכות המוקלטות, ולהוריד אליך למחשב את חומרי העזר: חוברות הדרכה, צ’קליסטים, תבניות תוכן וחומרים נוספים – לפי הצורך.

מצטרפים עכשיו ל”פרקטי-קל” במנוי חודשי ללא התחייבות

ומתחילים לעבוד חכם. להרוויח יותר. ולבנות עסק משגשג בעזרת תוכן!

עם כל הכלים והידע הדרוש! ועם תמיכה קשובה וזמינה כשצריך!

רק 134 ש”ח לחודש
* * *
וכדי לאפשר לך להכיר את פרקטי-קל מקרוב
חודש ראשון ב- 50% הנחה

מיד עם התשלום יגיעו אליך למייל ססמת הכניסה לפרקטי-קל + חשבונית מס כחוק.

אתך כל הדרך ליותר חשיפה בפחות מאמץ

עידית נעמן
054-6617757

www.edithnaaman.co.il