נוכחות תוכן מניבה מתחילה כאן. בואו נצא לדרך

כמה מילים עליי... ועליכם...

ואיך אני יכולה לעזור לכם להקים נוכחות תוכן מניבה

נרשמים לקורס "שיווק בחיוך"

ומתחילים לתכנן יחד אתי את תשתית התוכן 

שתזרים אליכם יותר לקוחות משלמים – בצורה יציבה ומתמשכת!

ההרשמה בחינם

קורס שיווק בחיוך

נוכחות תוכן מניבה היא הדרך היעילה ביותר להגיע ללקוחות משלמים און ליין

ברוכים הבאים לאתר של עידית נעמן – המקום שבו עסקים שרוצים לגדול, יכולים למצוא מאמרי הדרכה, מידע מועיל, עצות, תובנות, העצמה והשראה, להקמת נוכחות תוכן מניבה און ליין.

נוכחות תוכן מניבה היא הכלי היעיל ביותר בעידן הדיגיטלי כדי להגדיל את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים בעסק ולהגיע ליותר לקוחות משלמים. כתיבה והפצה של תוכן שימושי ובעל ערך מאפשרת לאנשים להתרשם מהיכולות שלכם ולהבין איך אתם יכולים לעזור גם להם, גם מבלי לפגוש אתכם תחילה פנים אל פנים, כמו בעבר.

שלום לכם,
שמי עידית נעמן, ואני רוצה להודות לכם שהגעתם לכאן.

נתחיל עם כמה מלים עליכם

אם טרחתם והגעתם עד פה, אני מניחה שאתם מחפשים כלים מעשיים ופתרונות, שיעזרו לכם להקים נוכחות תוכן מניבה, כדי לחבר בין העסק שהקמתם, לבין כל אותם לקוחות שמחפשים אתכם וזקוקים לידע הנהדר והמועיל שלכם. 

בצדק! השקעתם כל כך הרבה מחשבה ולמידה במומחיות ובידע שלכם. יש לכם כל כך הרבה לתת ולעזור. כל מה שאתם צריכים זה ניהול תוכן נכון, שיחבר בינם לביניכם.

בדיוק בשביל בעלי עסקים נחושים ומקצועיים כמותכם הקמתי את האתר הזה: לעזור לכם להגיע ליותר לקוחות משלמים, להגדיל את הרווחיות, ולממש את הייעוד שלכם בעולם בעזרת נוכחות תוכן מניבה!

ועכשיו, ברשותכם, כמה מלים עליי

נולדתי בענף הפרסום. גדלתי בעיתונות הלוחמת, ולפני 25 שנה הקמתי חברה לתקשורת שיווקית. שנתיים אחר כך פרצה מהפכת המידע הדיגיטלית והעולם השתנה. 

ביל גייטס הכריז שהתוכן הוא המלך, פעילות השיווק עלתה לאוויר, גוגל תפסה פיקוד על האינטרנט, ואני פתחתי אתר והתחלתי לכתוב תוכן.

מומחי האינטרנט שפגשתי צחקו עליי. אמרו לי שבאינטרנט הכל חינם, ושאף אחד לא ישלם על תוכן. אז ארזתי מזוודה ונסעתי לארה”ב, כדי ללמוד איך עושים כסף מתוכן חינמי. פגשתי את גדולי המומחים, למדתי מטובי המורים, וחזרתי ארצה מצוידת בכל הכלים והכללים של שיווק באמצעות תוכן.

נוכחות תוכן מניבה

כי תוכן – זה דבר אחד, אבל ניהול תוכן לשיווק העסק – זה כבר משהו אחר שהמטרה שלו היא לייצר נוכחות תוכן מניבה, ובעברית פשוטה: להכניס לכם כסף. בלי להכיר את הכללים – זה פשוט לא יעבוד… לא חבל?… 

ואז הבנתי שיש לי יעוד

הבנתי שהייעוד שלי, הוא להדריך עסקים כמוכם ליצור נוכחות תוכן מניבה בעזרת ניהול תוכן שיטתי. הבנתי שזה הזמן להשתמש בניסיון הרב שצברתי, כדי לפתח תבניות, נוסחאות וכלי עזר שיעזרו לכם ליצור את התוכן הדרוש – מהר ובקלות. 

עם הזמן, הבנתי כמה חשוב להציע גם מסגרת תומכת ומעצימה, שתיתן לכם רוח גבית ליישום ועשייה של כל המשימות בדרך – הלכה למעשה. 

מה אני מביאה אתי ומה אני יכולה לעשות בשבילכם

  • חוץ מקורסים ותכניות ליווי אצל טובי המומחים בעולם לניהול תוכן דיגיטלי (שמאפשרים לי להעניק לכם כלים עכשוויים פורצי דרך כדי לעקוף את המתחרים בסיבוב)
  • וחוץ מהכשרה מעשית כמקדמת אתרים במכללת ג’ון ברייס (שסוגרת לכם גם את הפינה של הקידום, מהזווית של התוכן) 
  • וחוץ מהכשרה כמאסטר NLP ומאסטר High Performance (שנותנת לי כלים מעשיים מתקדמים לתמוך בכם ולחזק אתכם ברגעים מאתגרים בדרך להשגת התוצאה)
  • וחוץ מ-25 שנות פעילות כתחקירנית, כותבת, עורכת ומפיקה (שמאפשרות לי להיכנס במהירות ולעומק לעולם העסקי שלכם ולעזור לכם למצוא את החיבור המיטבי לשיווק)
  • וחוץ מחשיבה יצירתית ויכולת למצוא רעיונות מדליקים וכמה שיותר (נו… הבנתם…)
  • וחוץ ממיומנות שנרכשה בעבודה מול מאות רבים של  לקוחות ותלמידים, למצוא במהירות את הפתרונות הטובים והמועילים ביותר להצלחתכם
  • וחוץ מלעקוב אחר כל החידושים בתחום ולהביא לכם את הידע הכי טרי ופורץ דרך שיש
  • וחוץ מתשוקה ענקית לקדם אתכם – הכי מהר והכי רחוק שאפשר, לפעמים אפילו יותר ממה שאתם מרשים לעצמכם לחלום…

נוכחות תוכן מניבה מתחילה בלמידה

את כל זה ועוד, יצקתי לתוך מסגרת של הדרכות וקורסים לשיווק באמצעות תוכן, כדי לאפשר לכם למצוא את הפתרונות המתאימים ביותר עבורכם, בכל שלב בדרך ליצירת נוכחות תוכן מניבה שתמשוך אליכם עוד ועוד לקוחות משלמים.

קורס שיווק בחיוך

קורס דיגיטלי מעשי, מרוכז ומקיף, שמשלב הדרכות אינטרנטיות עם מערך תמיכה וליווי אישי צמוד, שבו נכתוב ביחד את תשתית התוכן המושלמת לשיווק העסק שלכם – תוך 3 חודשים בלבד! 

סדנת “מישהו לכתוב אתו”

סדנה דיגיטלית לכתיבת מאמרים שיווקיים – שבה תלמדו לכתוב מאמרים מעולים לשיווק העסק תוך 30 דקות, כדי למשוך את הלקוחות הנכונים ולקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית באופן היעיל והזול ביותר. 

סדנת “צופן התוכן”

סדנה דיגיטלית לאפיון הלקוח האידיאלי – שבה תלמדו איך לתקשר את המסרים שלכם ישירות אל הלא-מודע של לקוחותיכם ולהגדיל את המכירות, בעזרת טכניקות התקשורת והשכנוע העוצמתיות של ה-NLP.

בקרוב – קורסים נוספים להצלחתכם.

רגע... רגע... עוד משהו קטן, אבל שווה...

לפני שניפרד – אני מזמינה אתכם לעשות עוד 3 דברים חשובים

לקרוא מה מספרים בוגרי קורס שיווק בחיוך על הצמיחה בעסק שלהם הודות לתשתית שהקימו בקורס תוך 3 חודשים.
סיפור ההצלחה הבא יכול להיות שלכם…

להירשם עכשיו למיני קורס “שיווק בחיוך” ולקבל תכנית פעולה מדויקת שתוביל אתכם מתוכן ללקוחות משלמים, ועוד שפע של עצות פרקטיות מועילות – במתנה ממני!

להצטרף עכשיו לקהילת “סודות ההשפעה” בפייסבוק, שבה תמצאו טיפים והדרכות בנושא כתיבת תוכן, שיווק באינטרנט, שכנוע והשפעה, וכל מה שחשוב להצלחתכם.

אתכם – כל הדרך ללקוחות שתמיד רציתם

לפתרונות חשיפה שיעזרו לכם להפוך יותר לידים ללקוחות משלמים
צרו קשר או התקשרו עכשיו:
054-6617757

שלכם